Kde vydrží buchta déle?

Od: Datum: 23.07.14 12:37 odpovědí: 7 změna: 23.07.14 18:10

Dobrý, prosím opě o radu, tentokrát ne želé, ale mám péct 3 buchty na oslavu bbičky želé buchtu, margotkovou buchtu a bábovku na plech, potom listové šneky, kremrole a sýrové tyčky

Prosím vás o radu s čím můžu začít už zítra ( oslava je v sobotu) aby to vydrželo do soboty a kde to uskladnit? je lepší lednice nebo teplejší prostředí, děkuji moc a omlouvám se za tak hloupý dotaz, ale nemám s tímto vzkusenosti, je mi 16 :D .. Moc děkuji :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.14 12:51

Dobrý den.Čtu,že pečeš poprvé na oslavu.Vše se uschovává v tmavé a studené místnosti.Pak i v lednici co se tam vejde.Jinak jsi šikovná holka .Snad tě taky pochválí.

Ohodnoceno: 2x

Od: wamp®
Datum: 23.07.14 12:51

Ahoj V prvé řadě bych udělala ty šneky,kremrole i tyčky.Kremrole můžeš vyplnit až v sobotu.No a pak to ostatní,rychleji to podléhá zkáze.Vše dát samozřejmě do ledničky,je teplo,mohlo by se to zkazit.Nezapomeň,že ve všem jsou vejce a tuk - máslo -hera ;) Ať se dílo zadaří ! I když dodám,proč děláš v podstatě tři buchty,myslím včetně bábovky? Udělala bych třeba jen tu margotkovou,ta je výborná ! A pak třeba roládu,je lehká,nebo peříčkový řez -vynikající a také lehký. Ono se to zdá těžké,ale není,nemusíš se toho bát a na oslavu se to hodí daleko více ;) http://recepty.vareni.cz/jemna-rolada/ http://www.recepty.cz/recept/perickovy-rez-147149

doplněno 23.07.14 13:07:

Není zač děkovat ;) Jsi opravdu moc šikovná,že si troufneš na takovou "hromadu." Ty nemáš k ruce maminku nebo babičku,tetu?

Od: kucharinka*
Datum: 23.07.14 13:03

Děkuji vám strašně moc za rady, tu buchtu taky zkusím ) bude tam asi 40 lidí takže je toho zapotřebí moc :)
Fakt vám děkuji, tady mi vždy pomůžete :)

Od: kucharinka*
Datum: 23.07.14 13:15

Nene, nemám, protože babička bydlí 30 km od nás, pojedu tam autobusem, maminka je v práci a domů jezdí večer, takže mám k ruce tak 8-mi letého brášku, ale to nevadí, ty recepty znám, kromě kremrolí, ty budu dělat poprvé ale to není zas nějak obtížné :) To mě v pátek ještě čekají 4 druhy pomazánek :P :)

My máme ty oslavy takové neformální, sejdeme se na zahradě, opíkáme prasátko, jíme zákusky, máme basu piva a tak :)

Od: wamp®
Datum: 23.07.14 13:22

Tak to smekám A osmiletý klučík také dokáže dost pomoci,tak ho také zapřáhni,určitě ho to bude bavit ;) A s těmi zákusky nevím,nevím...Oni se budou cpát asi v prvé řadě tím prasátkem *smich* To byl vtip !

doplněno 23.07.14 14:11:

To je dobře,že ses zaregistrovala,tady na tebe řvát nebudeme ! Jsme tu hodní,že? ;)

Datum: 23.07.14 13:34

Právě Právě :D nadlábnu je zákuskama a prásátko zbyde mně *ua*

Kdyby nebylo téhle stránky, spousta věcí bych neuměla a neudělala, se vším chudím tady, protože mi tady vždy pomůžete a mile, když mám problém s PC a jdu na počítačovou poradnu to kdybyste viděla to zacházení, ten přístup, pf..otřesné, vždy po mně řvou co tam lozím když to nevím, no opravdu všem za rady děkuji :)

PS: už jsem si zde musela vytvořit profil :P když tu jsem stejně každý den...

Datum: 23.07.14 18:10

To jsteee a moc :)! spokojenost nadevše :3

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.