Jak poznam že jsem zamilovaná?

Od: Datum: 22.07.14 20:09 odpovědí: 13 změna: 25.07.14 15:33

Ahoj.Jak poznam že toho druhého už nemam jen ráda,ale že ho miluji?A kdy mu to mám říct?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 22.07.14 20:18

Ahoj To poznáš tak,že na něho budeš myslet prakticky každou minutu,že se ti bude po něm stýskat,že když ho uvidíš,sevře se ti srdce a budeš celá rozklepená štěstím a blahem,budeš s ním stále chtít být...A kdy mu to říci? Neříkej mu nic,třeba tvé city nebude opětovat a ty bys pak byla velice zklamaná z odmítnutí...Nech ho,až se vyjádří sám,to přece poznáš,zda je do tebe zamilovaný nebo zda je to pouze přátelství ;)

Ohodnoceno: 3x

Datum: 22.07.14 20:19

Použiji několik veršů z básně Manon Lescaut od Vítězslava Nezvala. Až pocítíš něco podobného ve vztahu k muži, tak to je právě ono !

Manon je můj osud. Manon je můj osud.

Manon je všecko, co neznal jsem dosud.
Manon je první a poslední můj hřích,
nepoznat Manon, nemiloval bych.

Manon je motýl. Manon je včela.
Manon je růže, hozená do kostela.
Manon je všecko, co neztratí nikdy svůj pel.
Manon je rozum, který mi uletěl!

Manon je dítě. Manon je plavovláska.
Manon je první a poslední má láska.
Manon, ach Manon, Manon z Arrasu!
Manon je moje umřít pro krásu.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.07.14 20:25
Ahoj, jak se pozná zamilovanost? To je čiště individuální záležitost. Popíšu to aspoň tak, jak je to u mne:
Když dotyčného vidíte, rozbuší se vám srdce, začnete být nervózní, abyste neřekla nějakou kravinu. Ráno vstáváte, představujete si, jak vstává s vámi. Myslíte na něj každou minutou, připomíná vám ho kde co. Večer, když usínáte, sníte, jak usíná vedle vás, objímá vás, drží za ruku, líbá vás na dobrou noc. Máte pocit, že bez něj jste jen polovinou celku. Přemýšlíte, co asi zrovna teď dělá, s kym je.
A kdy mu to říct?
Az přijde ta nejlepší chvíle, vycítíte to. Ale ja bych mu to řekl co nejdříve. Není nic horšího, než nejistota a růžové brýle. Když vás odmítne, je to kruté, ale za nějakou dobu to preboli. Pokud ne, tak je to jedině dobře.

Od: asitak
Datum: 22.07.14 21:02

Ano,takhle to citim,stále na něho myslim.Vždy se usměju když mi napíše a moc chci být s ním.Stýska se mi moc,dva týdny snim nebudu.

Datum: 22.07.14 21:39

Pak jste opravdu zamilovaná. A kdy mu to máte říct? Je opravdu nutné to říkat a mluvit hned o svých citech? Ty se přece dají dát najevo i beze slov. Ale i ze slov to druhý může pochopit např.: -Bude se mi stýskat a už teď se moc těším, , až Tě zase uvidím. Apod. Nebojte se dát své city najevo. Třeba na to čeká a opětuje je. Jen se třeba též ostýchá..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.07.14 21:44

Když se musíte ptát, jestli jste zamilovaná, tak nejste.

Datum: 22.07.14 23:08

Souhlasím s Dzordzem: Kdybyste byla zamilovaná, věděla byste to, nepotřebovala byste se nikoho ptát ...

Ohodnoceno: 0x

Od: jmlc*
Datum: 23.07.14 07:03

lidi zamilovanost poznají z 99% chvíli po rozchodu

Od: pejsek*
Datum: 23.07.14 08:33

Nejsi zamilovaná, protože zamilovanost poznáš! *srdce* *pusa*

Ohodnoceno: 1x

Od: asitak
Datum: 23.07.14 09:28

My uz spolu chodime,ale doted jsem snim byla,protoze mi bylo snim prijemne.Tak prave ze nevim kde je ta hranice mit rad a milovat.

Datum: 23.07.14 09:58

Já si myslím, že mít rád je záležitost rozumu, hlavy. Člověk vyjmenujete to, co se mu na druhém líbí, co má na něm rád. Milovat, to je záležitost srdce. Kdo miluje, nemá oči, nevidí zápory, nedovede říci, proč miluje. Např. rozum ví, že je to všivák, ale srdce se zatetelí, když ho uvidí, pomyslí na něho. Proto se říká, že srdci nepřikážeš.

doplněno 25.07.14 17:53:

Kimba, děkuji :-D

Datum: 25.07.14 15:33

@babkazov: Naprosto přesně vystiženo, klobouk dolů ! *palec*

Od: lotus*
Datum: 23.07.14 09:57

To člověk asi vnitřně cítí...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.