Kudrnaté vlasy

Od: Datum: 18.07.14 17:44 odpovědí: 5 změna: 19.07.14 06:47

Ahoj ženy

Mám problém se svými vlasy - mám je někam k lopatkám, po ramena je mám jen slabě vlnité, po vyfoukání fénem rovné, ale ten zbytek je nevzhledně kudrnatý, fén s tím nic moc nedělá, a to se mi nelíbí. Navíc si vlasy žehlím, takže mám zničený konečky. -_- Někdy v srpnu půjdu ke kadeřnici. A přemýšlím, že kdybych si nechala ostříhat všechno to kudrnatý a zbylo mi jen to vlnitý (jaj :D), měla bych pak míň práce s žehlením a vlasům by to prospělo. Ale na druhou stranu si říkám... vlasy mi rostou pomalu - a já nechci riskovat, že si je nechám tak razantně zkrátit a nedejbože se mi ta vlnitá část změní na kudrnatou.

Co myslíte vy? Děkuju! :3

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: marcelav
Datum: 18.07.14 18:20

Také mám vlnité vlasy, nosím je nakrátko. V krátké fázy po ostříhání jsou rovné a čím je mám delší, tím více se vlní. Nikdy jsem si je v dospělosti nenechala dorůst pod ramena, protože získávají na objemu a dělá se mi "hříva". Na Vašem místě bych se nachala ostříhat, kratší vlasy nepotřebují tolik času na úpravu a stále vypadáte upraveně.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 18.07.14 18:43

Asi budete mít podobné vlasy jako já. Od kořínků rovné, u uší vlnité a od ramen se kroutí. Nevím jak Vám, ale mně to takto docela i sluší ale momentálně nemám sílu nechat je růst (kvůli hormonálním problémům mi hodně padaly, teď dorůstají, tak je mám kratší). Moje kadeřnice mi udělala super sestřih - od uší k ramenům prostříhané, konečky jakoby do špiček. Stačí vyfoukat a na dva/tři dny mám rovné vlasy s vykukujícími špičatými konečky ;) takže možná něco takového?

Našla jsem fotku, kde je přibližně ten střih, co mám. Jen to mám vzadu delší a pěšinku uprostřed, jinak ty delší pramínky podél obličeje je přesně to, co mám. Vypadá to fantasticky A když si dám práci s fénováním a nemám to moc dlouhé, tak lze vytvořit něco jako na druhém obrázku první fotka, jen bez té patky samozřejmě

Datum: 18.07.14 19:43

Moc by mě zajímalo, jak to dělají černoši. Do určité doby měli všichni vlasy kudrnaté. Když se to napodobilo, říkalo se tomu afro. A od určité doby mají všichni vlasy rovné. Ale jak to dělají, to je záhada.

Od: sexynick
Datum: 18.07.14 21:35

https://www.youtube.com/watch…list=UUpRQQfZB0QCJi3pxrqjSc4w nějak tak :D

Datum: 19.07.14 06:47

No vida, jak je to jednoduché. Komu se nechce dělat copánky, ten žehlí. ;) Ve školce jsem měla holčičku, mulatku, s krepatými vlasy. Vůbec se do nich nesmělo hřebenem. Jen prsty vyčesat a stáhnout gumičkou.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.