Nemám chuť na sex

Od: Datum: 16.07.14 18:34 odpovědí: 15 změna: 30.07.14 12:50

Dobrý den, mám takový dotaz který mě trápí už dlouhou dobu..

Mám už rok přítele a cca před 5ti měsíci jsme začali se sexem, oba poprvé (mně je 17, přítelovi 18). První měsíc bylo všechno fajn, dělali jsme to celkem často a nevadilo mi to, ale postupně mě to nějak přestalo bavit a teď bych řekla že sex vůbec nepotřebuju. Přítel si myslí, že už ho nepřitahuju ale to není pravda, miluju ho a pořád se mi líbí jako dřív, jiného nechci. Taky si stěžuje, že s tím nikdy nezačnu, že s tím vždycky začíná on a to je pravda a mě to hrozně trápí že nemám tu potřebu s ním spát.. Když přítel začne a nějak mě přemluví a děláme to líbí se mi to a i si to užívám, ale když nezačne, tak já taky ne a klidně bysme spolu nespali měsíc.. I když se třeba vidíme až po týdnu, prostě na to nemám chuť. Nevím co s tím mám dělat, radši jen ležím a tulím se k němu a usínám.. Když ležíme a já už přemýšlím že to na něj zkusím, vždycky mi přepne v hlavě a řeknu si "ale já nechci." a ani se nehnu.. Nevím co s tím mám dělat, jestli se snažit to překonat a postupem času se to třeba zlepší, nebo nevím.. Nemáte pro mě někdo nějakou radu? :( :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.07.14 18:56
avatar

šikovnej milenec nebo návštěva sexuologa

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.14 19:01
avatar

Zdravím. Komunikujte o tomto s přítelem. Jen vy dva můžete spolu tento problém vyřešit. Příčin může být několik. Možná psychický blok? Nemáte nějaký zdravotní problém? Je třeba popřemýšlet, od které doby, co tomu předcházelo, proč po partnerovi fyzicky netoužíte. Může pomoci i návštěva sexuologa, ale to už je jen na Vás. Nebo prostě máte jen menší potřebu sexu..Všichni nejsou stejně "nastaveni".

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 16.07.14 19:02
avatar

Zdravím.Dle mého názoru jsi na to ještě poměrně mladá.Někdo začíná dříve,někdo prostě později.Nic Ti neuteče,to mi věř.Tvůj organismus to prostě ještě nepotřebuje tak,jak by měl...Nebo je druhá varianta,že Tě to sním nebaví.Je také mladý a moc toho asi ještě neumí...Že bys byla frigidní,s takovou myšlenkou nesympatizuji.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 16.07.14 19:08
avatar

Dobrý den, já bych to zatím nechal bez řešení - pokud jste ochotná vyhovět četnosti přání svého partnera a také si to potom užíváte, tak to nechte na něm a on už to zařídí za Vás. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 16.07.14 19:12
avatar
Píšete, že ze začátku byl sex často a Vám to nevadilo.. To nezní moc nadšeně.
Co Vaše uspokojení? Dojdete i k Vašemu orgasmu?
Nebo je to opravdu tak, jak píše Kapka, patříte mezi lidi, kteří mají velmi malou potřebu sexu - na tom není nic špatného až na to, že to tak musí vyhovovat oběma partnerům.
doplněno 16.07.14 19:19: Vzpomněla jsem si na svou bývalou spolužačku. Měla přítele asi pět let a tvrdila nám, jak ona prostě sex k životu nepotřebuje.. Pak se rozešli, našla si jiného a sexem se stala málem posedlou! I tam může být zakopaný pes.
Já si prostě myslím, že k sobě nejste upřímná a sex se Vám nelíbí tak, jak se to snažíte namluvit nám a hlavně sobě..
Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.07.14 19:42
avatar

ahoj, co si vzpomínám, byla jsem na tom podobně - asi je to opravdu věkem, s klukama cloumají hormony, holky se chtějí spíš přitulit, povídat si apod. - myslím, že je to v tvém věku úplně normální, nic špatného s tebou není - zkus si s ním o tom promluvit, aby neměl pocit, že tě přestal bavit, vysvětli mu to jako nám tady - ale nejsem si jistá, že to pochopí - uvidíš... jsem si jistá, že tě sex začne bavit, až budeš starší, teď ti jde spíš o romantiku - myslím, že je to úplně normální, ale kluci to mají trochu jinak, bohužel...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 16.07.14 20:02
avatar

To zní, jako byste byla ještě stále moc stydlivá a nesmělá. Anebo líná :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cuca®
Datum: 16.07.14 22:09
avatar

Ahoj, pro tebe to problém není, spis pro pritele :)

Ale vážně, nac se trápit s tim, ze mam menší potřebu sexu, jen to nesmí vadit druhe polovině.

Pokud se budes nutit, znechuti se ti to uplne.

Holt se pritel bude muset snažit te dostatecne naladit :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.07.14 05:44
avatar

Je to možná tím, že nejsi ještě dostatečně vyzrálá a potřebu sexu dosud nemáš. Začali jste hodně brzy. To Ti nevyčítám, je to vaše věc, ale někdy je lépe počkat a neuspěchat to. Stejně, jako lidské tělo se vyvíjí i lidský mozek a připadá mi, že na sex ještě nemáš myšlenky, prostě na to nejsi dosud zralá.

Zajímalo by mě, proč jsi do toho šla. Že jsi chtěla skutečně Ty, nebo zda naléhal partner? Možná, že jsi mu chtěla dokázat, jak ho máš ráda. Ale Tobě to ještě nic neříká.

Nejlepší by bylo probrat to s ním. A netlačit na pilu. Ať se s Tebou třeba jen ze začátku mazlí, k sexu hned nemusí dojít. Když se Ti to bude líbit, můžete postupně zacházet dál.

Jak budeš dospívat, uvidíš, že se Ti sex postupně zalíbí. Partner by měl být zkušený milenec, vědět, jak, kde a čím Tě má uspokojit, aby se Ti sex líbil a měla jsi hezké prožitky. Nestyď se a klidně mu řekni, co bys chtěla.

Pro zasmání: je to asi u většiny žen stejné. Cituji slova jedné známé, která je dnes už v důchodu. Pokaždé jsme se v práci chechtaly, když řekla: V 17 jsem se toho bála, ale pak se mi to stalo koníčkem. *haha* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: amy®
Datum: 19.07.14 21:26

Pokud chuť na sex nemáte, tak se prostě jen objímejte, mazlete, dejte příteli vědět, že ho máte pořád ráda. Nepřekonávejte to, pak byste si mohla vypěstovat averzi k sexu, když byste se nutila. Přítel by to mohl pochopit, třeba když mu vysvětlíte, že ho máte pořád ráda, ale myslíte si, že jste začla žít sex. životem moc brzy... Ještě mě napadlo, neberete horm. antikoncepci? Já měla stejné problémy, když jsem začala brát HA, sex byl super, a po čase mě přešla všechna chuť, prý některé druhy HA chuť na sex mohou tlumit. HA jsem vysadila, začali jsme používat jiné metody antikoncepce a chuť se vrátila Přeji hodně štěstí.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.07.14 23:37
avatar

Tohle je možná příčina. Chuť na sex u obou pohlaví řídí hladina hormonů. Nesmí být ani vysoká ani nízká. A právě hormonální antikoncepce tuto hladinu uměle naruší aby se zabránilo početí. Logicky tedy může mít zásadní vliv hlavně po delší době užívání, kdy se hladina ustálí na nepřirozené výši. Příčinou může být i nevhodná strava. Důležité je hlavně si hlídat kvalitní krevní oběh => mít v potravě dostatek železa v přirozené formě a vyhnout se tomu, co železo nejvíc ničí - hlavně omezit mléko a mléčné výrobky, samozřejmě vysadit cigarety a jiné věci které prokazatelně poškozují kardiovaskulární systém. Je známo, že při problémech s krevním oběhem, tlakem, je častým důsledkem impotence u mužů a frigidita u žen. Tak brzo by tohle ale nemělo nastat, na to je většinou potřeba si huntovat tělo mnohem déle.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.07.14 22:20

Někdy to tak začíná, někdy končí. Bohužel jako muž mám doma to samé. žijeme spolu několik let a partnerka si nikdy nic nezačne. Přestože jsme se o tom několikrát bavili. Nidky žádný názna vlastní aktivity. Když nezačnui já tak nesexujem. Nakonec si to bohužel nějak odtrpí, sex ji neláká. S předchozími partnerkami jsem žádný takový problém neměl. Tam to fungovalo bezvadně.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.07.14 11:21

U nás to bylo taky tak,manžel mi to vyčítal,že já nikdy nezačnu,že nemám zájem o sex a tak podobně. Ano,bylo to tak. V manželství jsme denně řešili spoustu "provozních" problémů,které se málokdy obešly bez handrkování,přišli jsme utahaní z práce,manžel pojedl,zalehl k televizi a mě začala druhá směna doma,nelíbilo se mi to,dávala jsem to najevo,další handrkování...pak děti,další handrkování,nejen s nimi,ale také s manželem,většinou jsme se neshodli v názorech na výchovu,každý totiž pocházíme z jiné " společenské" vrstvy,další dohadování o peníze a tak to šlo den za dnem,rok za rokem a já jsem už byla z toho věčného dohadování tak vyčerpaná,že představa večerních projevů lásky a intimností byla pro mě naprosto nepřijatelná,nejsem ten typ,co se usmiřuje v posteli. Děti odešly z domu,ale škoda na našem vztahu už byla napáchána tak hodně,až jsme se rozvedli. Prý údajně proto,že jsem frigidní (pravil manžel). Osamostatnila jsem se,koupila byt, s dětmi už dnes žádné problémy řešit nemusím,mám práci,jsem nezávislá a co se nestalo? Našla jsem si přítele a milujeme se několikrát týdně,už se na něj moc těším,sex mě baví. Vždy,když přítel přijde,mám se co ovládat,abych se na něj "nevrhla" už mezi dveřmi. Myslím,že už jsme překonali i fázi zamilovanosti,kde by se toto chování dalo předpokládat, máme dobrý vztah, který nám už nenarušují žabomyší války. Brzy nám bude 50 a kdybych měla dřív zamlada ten rozum,co mám teď,zařídila bych si to ve vztahu a vůbec v životě jinak,v podstatě bych nic neměnila,jen bych asi brala víc s nadhledem,jestli mám utřený prach a pod. Mrzí mě proto,že ta pohoda přišla až tak pozdě... Tak to je moje zkušenost...

doplněno 30.07.14 11:39:

...tento můj výlev byl reakcí na předchozí příspěvek...já málokdy přispívám do diskuzí,ale vím,že je to častý problém lidí v různém věku,že žena nemá takový zájem o sex jako muž,tak jsem cítila potřebu vyjádřit,co bylo příčinou tohoto nezájmu a nechuti u mě... jinak právě muži jsou ti samci a oni potřebují rozsévat sémě,kde se dá,ale my ženy to bereme srdcem a jak není srdce v pohodě,tak to nějak drhne,aspoň u mě...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ben®
Datum: 30.07.14 11:46
avatar

Dobrý den, napsala jste to moc hezky a upřímně, ale tazatelce je 17 let, tak nevím, jestli má stejnou příčinu toho nezájmu, jako Vy. Tam půjde o něco jiného. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.07.14 12:50

ok,však jsem taky psala,že to je reakce na předchozí příspěvek...no,možná by tazatelka mohla najít v mém příspěvku radu : užívej si holka,dokud máš život tak nějak bez starostí,pak nebude čas ani možná chuť a v dnešní době možná ani síla...a čert ví,jestli ji ke stáru pak ještě najdeš...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.