Těhotenství s HA

Od: Datum: 13.07.14 00:27 odpovědí: 5 změna: 13.07.14 13:23
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.07.14 00:28

ano, lze

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.14 00:33

Pravděpodobnostní procento je sice velmi nízké, ale odpověď na Vaši otázku zní ano, je to možné.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.07.14 07:05
avatar

Úplně mizivé procento, vyjímky existují. Ale miliony žen s HA neotěhotní. Po mnoho let a neotěhotní. ;) O některých vyjímkách jsem slyšela, ale živou, přes HA těhotnou ženu, jsem za svůj dlouhý život neviděla. Zbytečně se děsíte. Tkhle to mají všechny ženy, nejen vy. Chce to klid a spát jen s tím, koho si dovedeme představit jako otce svých dětí. Chovat se zodpovědně i s HA.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.07.14 10:43
avatar

Samozřejmě lze. Momentálně znám dvě takové, obě otěhotněly přes prášky, a to díky nachlazení/viróze, která snížila účinek HA. Jedna má pěkného chlapečka, druhá je ve 4 měsíci. Takže s HA pozor na nemoci, antibiotika, zvracení a průjmy a zapomenutí užívání, vše snižuje jejich účinek.

Mimo tyto faktory je otěhotnění velmi nepravděpodobné, ale u pár žen z 1000 se tak stane.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.07.14 13:23
avatar

Mimochodem, jistě znáte pojem "Brownův pohyb". Molekuly plynu se pohybují naprosto náhodne, tím rychleji, čím je plyn teplejší, ale protože je jich tolik, tak podle zákona velkých čísel budou rozporistřeby stejnoměrně. Proto také fyzika může pracovat s plyny, jako by žádná jejich molekulární struktura neexistovala. Nicméně teoreticky je možné, i když pravděpodobnost takového jevu je opravdu, ale obravdu nepatrná, že právě kolem vaší hlavu se ty náhodné směru všechny shodnou, molekuly odletí od vaší hlavy a vy se udusíte.

No, to otěhotnění při HA je přeci jenom pravděpodobnější.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.