Menstruace u moře

Od: Datum: 10.07.14 12:38 odpovědí: 7 změna: 10.07.14 15:28
Dobry den, 22.7 odjizdim k mori a nekdy 18.7 mam dostat menstruaci. U more to mit nechci, ale nic jineho mi nezbyva, potrebuji potvrdit ze v tom nejsem." No a moje kamaradka jeden den pred odletem k mori menstruaci dostala a pak ji tam celych 12 dni mela. Tak jsem se chtela zeptat, jestli je menstruace u more delsi a silnejsi, nebo jak? Protoze to tam cely tyden mit fakt nechci, budou mi stacit ty tri dny :( diky za odpovedi :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.07.14 12:43

Jestli je delší nebo silnější to opravdu jako chlap netuším, ale co vím nprosto přesně, dejte si pozor na žraloky. Ti cítí kapku krve v na kilometry daleko.

Ohodnoceno: 1x

Od: ajuna*
Datum: 10.07.14 12:47

Kdyby jsi brala antikoncepci dala by se menstruace oddálit.

takto se to bude muset asi holt vydržet

Změna prostředí na tělo taky působí,ale je to vždy jen o jednom člověku.Můžeš jí mít normálně a taky nemusíš

Můžeš pevně doufat,že bude tak jak ji máš i každé jiné měsíce

doplněno 10.07.14 12:49:

A ještě pokud máíš menstruaci dostat 18 a odjíždíš 22 mělo by být s menstruací při odjezdu skoro konec.

pokud dostáváš pravidelně :) hlavně se tím nestresovat nebo ji nedostaneš tak jak máš a zbytečně si ji stresem oddálíš

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.07.14 12:59
Předpovídat menstruaci, je občas jako předpovídat počasí. Vítr foukne jinam a všechno je jinak.
Já to třeba se změnou prostředí naopak nedostala a to ani doma. Prostě měsíc nebyla.
Každé tělo se chová úplně jinak, takže na tvůj dotaz neexistuje jednoznačná odpověď.
Můžeš zkusit prášky na oddálení menstruace, které může předepsat jedině gynekolog. Začínají se brát snad 3 dny před předpokládaným termínem menstruace. Někteří gynekologové, se ti je mohou pokusit oprávněně rozmluvit. Jsou to hormony a nic dobrého pro tělo. Navíc i ty fungují u každého jinak - tím myslím, že se třeba stejně dostaví špinění a někomu to rozhodí cyklus. Další je úplně bez problémů.
Ohodnoceno: 1x

Od: kutululu
Datum: 10.07.14 13:13

Říká se, že když někam cestuješ daleko nebo když se napiješ červeného vína, že to dostaneš dříve a více. Na někoho to zabírá a na někoho vůbec, takže těžko říct, zda by si to měla i ty delší jako tvoje kamarádka. Pokud to ale dostaneš přesně toho 18. tak už bych se nebála, jelikož to budeš mít už ke konci až budeš odlétat. Chápu tvoje obavy, já jsem letěla k moři 3. nejsilnější den, sice s antikoncepcí, ale také jsem se bála, aby mi to vůbec skončilo *haha*

Od: xixi*
Datum: 10.07.14 13:58

Jako chlap ti poradím tak maximálně tampony, ale manželka říká, že můžeš, v den kdy ti menstruace začne, začít užívat vysoké množství vitaminu C. Přírodní z ovoce a zeleniny, ale klidně i nějaký z lékárny, nebo osvědčený nápoj - 3x denně vymačkat celý citron do trošku vody a vypít. V lékárně je taky možný koupit lék Ascorutin. Menstruace se tím zmírní a nejspíš i zkrátí.

Od: ajuna*
Datum: 10.07.14 14:07

Faaakt? tak toto tedy vůbec neznám,ale to je dobré vědět

Od: annakislingerova*
Datum: 10.07.14 15:28

Mně i mé známe pomohl Ascorutin(je volně prodejný a je to vitamín C),také hodně pít vodu s citronem,menstruace buď vůbec nezačne nebo bude kratší a slabší..Také je na předpis norethisteron a ten menstruaci uplně zastaví,musí se začít brát 3 dny před menstruací...

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.