Prasky na hubnuti

Od: Datum: 29.11.12 19:23 odpovědí: 14 změna: 05.12.12 17:09

chtela bych si koupit nejake prasky na hubnuti mate nekdo nejaky osveceny?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.11.12 19:25

Šetři peníze, nic takového nefunguje - vše je jen lákadlo ,aby výrobci vydělali...začni se zdravě a přiměřeně stravovat a na nějaké prášky nemysli.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.11.12 19:30

Ano. Pohyb a úprava stravovacích návyků. Jinak prášky na hubnutí jsou jen tahák na peníze z lidí, kteří si myslí, že stačí spolknout pilulku a ona zařídí hubnutí za ně. Nevěřte tomu, ušetříte peníze. Jen můj názor.

doplněno 29.11.12 19:56:

Magdon -*placni*

doplněno 29.11.12 22:23:

Ernie-*placni*

Ohodnoceno: 3x

Datum: 29.11.12 19:53

Omyl, to není jen Váš názor!. Můj je taky. *frajer*

Datum: 29.11.12 22:17

Přidávám se.

Od: makyna111
Datum: 29.11.12 20:18

dekuji vsem za odpovedi,taky si rikam ze to urcite bude tahak na penize ale po porodu jsem porad nafoukla a i kdyz si dam vodu tak jdu na horu s vahou.*zed*hruza no.

Datum: 05.12.12 17:09
Věřte ze z vody ještě nikdo neztloustl to ze se voda zadržuje v těle je chybným a nepravidelným stravováním. Změnou stravovacích návyků zhubnete i bez pohybu. S pohybem zaručeně!
Ohodnoceno: 2x

Datum: 29.11.12 20:21

Já myslím že na hubnutí docela dost pomáhá vláknina (taky může být v pilulkách) - před jídlem jí zapijete vodou, zaplní vám žaludek a pak toho sníte míň, navíc vláknina je zdravá, napomáhá pohybu střev apod.

Ohodnoceno: 0x

Od: andrea1*
Datum: 29.11.12 21:36

Prášky na hubnutí způsobují tzv. jojo efekt. Po jejich vysazení se vám váha vrátí a ještě nějaké to kilo navíc. Nejlepší na hubnutí je jíst méně kalorická jídla a ovoce, zeleninové saláty a pod. A jíst méně a často. Tělo si zvykne na častější příjem a přestane si dělat tukové zásoby. Ale pozor, aby jste to s tím hubnutím nepřehnala. Nejlepší je spojit se s výživovou poradnou http://www.vyzivovi-poradci.c…vne-vyzivy/detail-64-47.html, kde vám udělají jednoduché testy BMI a pod. a dají další návody.

Datum: 29.11.12 22:02

Mám osobní zkušenost, že nejrychleji se hubne při průjmu. Před operací hemeroidu jsem si musel vyčistit střeva, a musel jsem vypít před operací větší množství nějakého hořečnatého roztoku. Mezitím jsem jen běhal na WC. Za 4 dny jsem zhubl o 6 kg. Přitom ani nepřišel nějaký jojo-efekt, měl jsem dlouho malou chuť k jídlu, a váha se vracela pomalu-nestaral jsem se o ni, nechtěl jsem na té váze zůstat. Později jsem slyšel, že prý průjmové diety opravdu existují. Pokud by nějaká zdravotní sestra znala tu recepturu, a pokud by bylo možné si to nechat namíchat v lékárně, přišlo by to možná levněji, než ty samé, řádně předražené léky.

Datum: 29.11.12 22:15

hm, já myslím že úbytek váhy při průjmu je způsoben hlavně odvodněním... taky jsem při průjmu zhubla 5-6 kilo, ale jak se stav stabilizoval k normálu, i váha se vrátila... tohle se mi zdá jako hodně hloupá rada na hubnutí...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 30.11.12 10:06

Na prášky se vyprdněte, veškeré dění okolo nás je jen bysnys nenasitných na důvěřivých

Snižte si porce a jezte pravidelně, minimálně pětkrát denně, bude Vám pak lépe fungovat spalování.

Důležité je pestrost stravy. Ne že si v pondělí uděláte zdravý zeleninový salát a budete ho jíst celý týden, to nebude fungovat a Váš metabolismus se naopak zastaví

Hodně pijte, ideální je čistá voda nebo čaje a neslazené.

Snažte si vybudovat nějaký pravidelný pohybový režim. Je jasné, že s malým děckem neležíte celý den v sofa, ale zkuste i jiné aktivity, nemusí být silové, ale měly by zapojit co nejvíc partií, hlavně v klidu a vesele.

A co je nejdůležitější - myslete pozitivně, psychika dělá nejvíc. Nelitujte se a naučte se v první řadě příjmout se taková jaká jste.

Nevstávejte ráno s pocitem, že jste tlustá a nehezká, ale říkejte si že dneska vypadáte k světu, oproti té bábě od naproti a že určitě zhubnete. Musíte se prostě sama, ve své hlavě podporovat. To "hubnutí" Vás musí bavit a ne trápit.

Nejsem psycholog, proto určitě nemám nejtrefnější přirovnání a vyjadřování, navíc je to, co popisuji běh na delší trať, myšlení neupravíte ze dne na den, ale věřím, že chápete o čem píšu.

Toto funguje líp, než všechny prášky a diety na světě

Od: kopretina25*
Datum: 30.11.12 21:32

Dobrý den, úplně s vámi souhlasí. Mám osobní zkušenost, kdy se mi podařilo během jednoho roku zhubnout 30 kg. Nechci se chlubit, ale jen vás povzbudit! Hubnutí začíná v hlavě. Vy sama musíte chtít s tím něco dělat a hlavně se chválit. Ze začátku je potřeba rozplánovat si den a sestavit jídelníček. Přesně si říci, co snídat, obědvat, večeřet a svačit. Zavést si pravidelný pohyb, ze začátku stačí rychlá neboli ostrá chůze. A pochopitelně posilování danných partií, břicha,.. A postupně přidávat nejen pohyb, ale také dobrou náladu. Věřte, ono vás to bude bavit o to víc. Když budete mít každý týden o 2 kg méně. Na prášky na hubnutí se vykašlete nefungují! Mnoho úspěchu ke zdravému tělu i duchu.;)

Datum: 30.11.12 15:45

O tom vůbec nemusíte přemýšlet, všechny fungují naprosto stejně: na zhubnutí peněženek zákazníků.

doplněno 02.12.12 03:03:

Diesel: *palec*

Datum: 01.12.12 19:03

Náhodou fungují dobře,utratíte za ně hooodně peněz,které pak chybí na jídlo a tak nejíte a hubnete!*smich*

To Ivzez *palec*

Ohodnoceno: 2x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.