Nafoukle bricho

Od: Datum: 07.07.14 20:44 odpovědí: 3 změna: 08.07.14 01:28
Dobry den, mam takovy problem, uz asi 4. den mam nafoukle bricho od rana do vecera. Vzdycky jsem mela nafoukle bricho po jidle, ale to po hodince splasklo. Ted posledni 4 dny se uz s nafouklym brichem probouzim. Docela se bojim, ze jsem tehotna, ale HA uzivam pravidelne a s pritelem si davame pozor. To nafoukle bricho mi jde normalne zatahnout a i zpevnit, nevim jestli je tohle pri tehotenstvi mozne, nebo jestli je to jen spatnou stravou, jsem na dovolene a stravuju se tu jinak nez doma, tady jim vice sladkeho a mam kazdy den teple jidlo k obedu i k veceri coz jinak vubec nemam. Jsem z toho na prasky, nemate s tim taky nekdo zkusenosti? Diky :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 07.07.14 21:47

Dobrý den, nejspíše to bude změnou prostředí a způsobem stravování, který je jiný, než na jaký je tělo zvyklé doma. Bude tedy jiný metabolismus a zřejmě i čas nebo četnost vyměšování, což má při změně prostředí hodně lidí. S tím případným těhotenstvím Vám neporadím. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.07.14 22:49

Vyřaďte sladké a kyselé, vraťe se ke stravě na které je tělo zvyklé

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.07.14 01:28

Zkuste omezit sladké a perlivé nápoje,dejte si zakysaný mlěčný výrobek např.kefír nebo podmáslí, ideálně si kupte laktobacily. Nepsala jste,zda nemáte zácpu, můžou to být i zaražené větry,na to je dobrý Espumisan,volně prodejný v lékárně.Chce to i pohyb,stačí delší procházky..

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.