Píchnutí od vosy-vcely

Od: Datum: 28.06.14 07:11 odpovědí: 7 změna: 28.06.14 19:59
Ahoj.Vcera sem byla na zahradě, chtela sem jít do bazénu s bff,když sem bezela stipla me včela nebo možná vosa.Strašně to bolelo tak sem si namocila nohu do vody.Kamoska vzala kolíček co byl na bazénu a vytáhla mi to.Dneska mě svedi strašně noha .Jak se toho zbavit?Omlouvam se za špatný pravopis,píšu s tabletu.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.06.14 07:19

Byla to včela, protože vosa nenechá v rance kousek sebe. To je dobře, že kamarádka nevytáhla žihadlo včely prsty, že použila něco k vyškrábnutí. Vymačkala by veškerý jed ze žlázky, do tebe. Je mnoho rad, počínajíc obklady s ledem, cibulí, octem. Mám odzkoušeno, že je nejlépe místo vpichu co nejvíce prokrvit pohybem, masáží, aby se jed co nejrychleji rozptýlil z jednoho místa. Takže, vydrž! Už to půjde k lepšímu.

Ohodnoceno: 2x

Od: terezap
Datum: 28.06.14 07:24
Diky mo si mi pomohl/a.
Datum: 28.06.14 07:24
To svědění je trest za to šlápnutí na včelu!
Zase bude méně medu...
Pokud zůstává v ráně žihadlo, byla to včela. Byla, protože už zahynula.
Napiš značku toho tabletu!
Budeme reklamovat, že neumí pravopis...
Co si dnes výrobce nedovolí?!
doplněno 28.06.14 07:32: Koukám, že ti stačilo přečíst odpověď od babky a už tě to nesvědí.
Nezapomeň ji nosit ssebou, pro případ dalšího píchnutí.
Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.06.14 07:28
Nemyslela sm to tak že tablet může za pravopiss!Jen že naa něm dělám chyby.Třeba na PC bych psala bez chyb.Jenže ho máme v opravne.
Datum: 28.06.14 07:40
Velkou chybou je nezkontrolovat si svůj výtvor před odesláním.
Ještě větší je blbě se vymlouvat...
5 x napsat špatně slovo jsem...to už ten tablet opravdu zahoď.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 28.06.14 15:39

BFF znamená blbej Firefox? Proč ho bereš do bazénu (třeba se včely nemají s Firefoxem v lásce)?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.06.14 19:59

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.