Legíny, sako, halenka - vysvědčení?

Od: Datum: 26.06.14 14:18 odpovědí: 7 změna: 26.06.14 19:56

Dobrý den, jak všichni vímě zítra je vysvědčení, proto bych se chtěla zeptat, hodí se když bych si vzala černé legíny (popřípadě černé kalhoty) , bílou halenku (podobná jako je na obrázku akorát v bílém) a k tomu sáčko? Chtěla jsem sukni, ale na ní není počasí a silonky nesnáším :) Děkuji za názory

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 26.06.14 14:29

Ano,ta halenka je nádherná ;) A volila bych raději ty kalhoty,legíny jsou dle mého soudu takové sportovnější...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.06.14 15:49

Legíny určitě ne, halenku, sáčko a kalhoty.

doplněno 27.06.14 17:15:

Já mám legíny také ráda. Ale předání vysvědčení je podle mne slavnostnější událost a k té bych si legíny určitě nevzala.

Od: pb®
Datum: 26.06.14 15:54

Legíny nejsou svrchní oděv, i když si to spousta holčiček myslí. Téměř denně potkávám studentky, kterým skrz legíny prosvítá zadek, kalhotky a někdy i vložka.

Datum: 26.06.14 16:18

Pro vysvědčení? Pokus o humor, jo? Ta černá, ta je dobrá. Není na ní vidět krev. ;) Krásné prázdniny přeji

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.06.14 18:02

Tak zrovna já, mám legíny ráda + k nim delší top u mě na vozíku už se k nim dají sandály nebo tenisky ale líbí se mi třičtvrteční legíny + top nebo ta vaše halenka a lodičky-do těch ale pouze ty krátké silonové ponožky. Když to vidím s ponožkama je to děs.

Datum: 26.06.14 18:06

děkuji moc za názory :) já vždycky beru něco delšího, kromě toho na ty legíny fakt dávam pozor a mám jen ty silné aby neprosvítaly, jsou super do auta strašně pohodlné :)

Datum: 26.06.14 19:56

Ahoj, já bych si legíny opravdu nebrala. K legínám se nosí dlouhé tričko, ne sváteční halenka a sáčko.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.