Je na akné nějaký dobrý přípravek?

Od: Datum: 25.06.14 13:33 odpovědí: 3 změna: 25.06.14 22:48

Dobrý den. Už delší dobu mne trápí akné, když ho vymáčknu tak tam mám potom aspoň měsíc červený flíček a není to moc hezké na mladé dívce. Nebo na nose mám červné malinké tečky a nejde se mi toho zbavit. Neznáte na to prosím nějakou mastičku, prášek, cokoliv? Nedávno jsme byla na kožním s ušima, ale zapomněla jsem se poptat na akné a nerada bych pana doktora šla znovaotravovat tak jestli by mi někdo mohl z vás poradit nebo jestli s tím někdo měl už zkušenosti piště budu vám sa to moc vděčná. O Předem všem děkuji s pozdravem Lucka.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: host*
Datum: 25.06.14 14:20

Doktora neotravujete, naopak si ho platíte, všichni občané platí zdravotní pojištění a už podle ústavy je snad už šedesát let a víc zdravotní péče zdarma. Kdo jiný vám může lépe poradit, než lékař. Možná vám napíše Aknecolor, ale to je na jeho odborném posouzení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: karelmarinec*
Datum: 25.06.14 17:25

Tak akné, poudáš ďouče...

Tak tady máš několik zaručených rad, které skutečně fungují:

1) Když už do ordinace, tak jedině k doktorce. Ty jsi žena, ona je žena a ženské tělo funguje na jiném principu, než mužské. A to úplně ve všem, dokonce i v případě akné. Tyto znalosti jsou dány, přímo geneticky, zodpovědně uloženy v genetické paměti živočišného druhu Žena a nelze se je naučit v živočišném druhu Muž, dokonce ani v sexuálně úchylném ,,zdravotnictví", hlavně v té pedofilní části, protože informace o faktické podstatě živočišného Žena jsou na živočišný druh Muž, v absolutní podobě informace nepřenosné, nedají se bezezbytku naučit, což je životně důležité a hlavně určující pro odbornou způsobilost, protože chybí u živočišného druhu Muž ta jediná, a hlavně určující učebnice a tou je ...ženské tělo, ženská psychika, ženská sexualita, ženská...identita.

Tato dvojková (párová)živočišná forma je totiž už víc jak miliardu let složena ze dvou samostatných živočišných druhů Žena a Muž.

Pokud ti dal někdo nějakou jinou informaci, tak se nediv, že máš tzv.akné.

2) Na fb, adresa: Alternativní medicína, jsem zanechal článek, který je nadepsán Akné a co s tím...a tam máš velice jednoduchý recept

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.14 22:48

Moje rada bude trochu nepřesná. Ošetření akné inzeruje Ryor a cena je nízká. Detaily, jako úspěšnost neznám.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.