Vanička na masáž nohou?

Od: Datum: 21.06.14 07:47 odpovědí: 3 změna: 21.06.14 10:45

Dámy, chlapi , prosím vás, má smysl vanička na relaxaci nohou-chodidel? Podle mého názoru , když jsou nohy v pohodě, pak je v pohodě i celý člověk. A jenom bublinky nebo vč. vibrací?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.14 08:13

Dostala jsem tuhle věc od mladých. A druhá maminkla, tchýně, taky. Obě jsme to použily 2x. Pak mi to překáželo v bytě, tak to šlo do sklepa a odtud do bazaru. Jednu tam už měli. Měla jsem problém prodat ji. A za tu dobu, co se stěhovala, jsem ani jednou nezatožila použít ji. Není to žádný zázrak. Nic, po čem by měl človět toužit.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 21.06.14 08:40
Měli jsme podobných krámů vícero.
Ovšem nikdy to nenahradilo desetiletí používaný recept na relaxaci:
Chození bez bot po členitějším terénu, ideální jsou valounky v řece nebo moři. Na chodidlech je mnoho bodů spojených s orgány těla, jejich stimulaci provádíme na boso už od opice...bez vaničky,elektriky... S úspěchem.
Ohodnoceno: 3x

Od: uska®
Datum: 21.06.14 10:45

Pokud nemáte zdravotní problémy, tak nekupovat. Já jí používám denně, asi jsem závislák, ale mne opravdu pomůže.

doplněno 21.06.14 10:46:

bublinky nepoužívám (zamokřím si koberec) jen vibrace

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.