Zelené vlasy z bazénu

Od: Datum: 19.06.14 15:02 odpovědí: 6 změna: 10.07.14 11:57
Dobrý den, nechala jsem si nedávno udělat blond melír a teď, když jsem se koupala v bazénu mi ten melír chytl zelenou barvu. Nemáte někdo nějaké rady, tipy nebo zkušenosti jak to smýt?
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tomato
Datum: 19.06.14 15:04

Kečupem, zábal na vlasy z kečupu co normálně koupíte v obchodě.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.06.14 15:31

Než polezete do bazénu, zeptejte se, jestli voda není ošetřena modrou skalicí, abyste zase nebyla zelená.

Od: lila*
Datum: 10.07.14 11:57

My dáváme tablety trojkombinaci ,takže skalice tam není,udržujem vše v normě a přesto jedné odbarvené holčině vlasy zezelenaly,byli jsme z toho vedle,ale v odborné prodejně nám řekli.že je to normální.Za 5 let v našem bazenu se to stalo poprvé,ale zelená byla jak vodník.

Od: komita
Datum: 19.06.14 16:09

stačí koupit citronku,nalít na vlasy ,zabalit a po zesvětlání smýt a ošetřit kondicionérem...

Od: macik*
Datum: 23.06.14 20:49

Taky se mi to jednou stalo, vyzkoušejte co už bylo řečeno. Já si od té doby vlasy v bazénu nemáčím.

Od: lotus*
Datum: 25.06.14 19:02

a pro příště do bazénu s plaveckou čepicí...

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.