Ženy - boubelky

Od: Datum: 17.06.14 15:52 odpovědí: 11 změna: 14.07.14 19:40

Máte někdo zkušenosti s nakupováním XXL oblečení?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 17.06.14 16:04

V jakém slova smyslu? Stejně byste mohla napsat:"Máte někdo zkušenosti s oblékáním S,M,LXL..."

Ohodnoceno: 0x

Datum: 17.06.14 16:21

to má být jaká konfekční velikost podle českého číslování? vel. 52 nebo kolik? U vietnamců se velikosti velmi liší, někdy mám L a někdy XXL

Datum: 18.06.14 17:45

Promiňte, ale váš dotaz působí tak, jako by jste právě získala XXL postavu a neměla zkušenosti s nakupováním velkých oděvů.Nebo snad chcete napsat tipy kde se dají sehnat hezké nadměrné velikosti?

Datum: 20.06.14 19:57

Já mám a řeknu ti, že to teda není nic lehkého... v obchodě jsou jen občas nějaké ty sekce pro boubelky, ale neplatí to pro všechny a výběr je dost úzký...

Datum: 22.06.14 06:47

Vždycky jsem si myslela, že je to nemožné, sehnat něco ve větších velikostech. Ale teď jsem se přesvědčila o opaku. Sehnala jsem si opravdu pěkné oblečení na svatbu syna a ani to nedalo mnoho práce. Asi ve 3. obchodě, který jsem navštívila. Navíc jsem si nyní koupila na dovolenou i velice pěkné dvoudílné plavky. Nejsem v nich nic moc, ale kožař mi doporučuje v létě co nejmíň textilu /lupénka/. A byly tak hezké, že jsem prostě neodolala. Navíc mi, světe div se, i padly. Takže občas má člověk opravdu štěstí. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Od: ivik®
Datum: 22.06.14 08:39

Pro plnější tvary se sice něco sehnat občas dá,ale ty látky a vzory jsou jako pro staré usedlé báby.Např.Litex šije plavky,do vel cca 42 to ujde a větší velikosti šijí v tak otřesných vzorech, že se divím, že něco prodají.A trvá to už léta letoucí,žádná změna.Proč by si nemohla ženská s vel.48 koupit bílé plavky s bikinama? To je pouze černý podklad a na tom barevný čmáranice,spoďáry až pod krk,prostě děs

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.06.14 11:38

Že bych najednou získala tu velikost jsem namysli neměla, spíš tak, že nevím, kde pořádně nakupovat, protože se mi všechno zdá takové omšelé ( stejně jak říkala ivik)a tou otázkou jsem nejsřív asi chtěla zjistit, jestli se tu někdo takový pohybuje :) omlouvám se za zmatenou otázku :)

Datum: 26.06.14 22:26

Zuzanice: Já jsem narazila na jejich obchod, ne na stránku a taky musím říct, že to vypadalo docela pěkně ..

Datum: 01.07.14 09:40

Pěkné věci větších velikostí se dají najít v dobrém sekond-handu, ale musí se hledat.

Datum: 14.07.14 11:57

Tak Vám děkuji za odpovědi, budu se rozhlížet a hledat novou inspiraci, oblečení na tom odkazu vypadá moc krásně, nechám se inspirovat alespoň tím :)

Datum: 14.07.14 19:40

co tady řečíte baby hadry? já trošku odbočím,mě se líbí hlavně boubelky tak se nesnažte hubnout čauky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.