Smůla ve vlasech

Od: Datum: 13.06.14 15:57 odpovědí: 13 změna: 16.06.14 23:05

hele neví nahodou nekdo jak ma odstranit smulu z vlasu? poradte na tento email: terikoki@seznam.cz

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 13.06.14 16:05

Hele,možná bych ti odpověděla,kdybys pozdravila a slušně požádala *zed* Jinak,děvče na email Ti nikdo odpovídat nebude *zed*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 13.06.14 16:06

Myslím, že by pomohl benzin, ale na vlasy to nebude to nejlepší. Nevím jestli by to šlo, ale zkuste obyčejné sádlo. Můj děda si čistil sádlem ruce od všeho, co nepouštělo vodou a mýdlem. Uhelný mour, saze, prostě všechno. Potom teprve dočistil vlažnou vodou a mýdlem. Zkuste a uvidíte. Každopádně se sádlo dá smýt a vlasy nepoškodí.

doplněno 13.06.14 16:08:

Druhá a stoprocentní varianta jsou ostré nůžky, HELE

Ohodnoceno: 3x

Od: cuca®
Datum: 13.06.14 16:38

Hele, obavam se že nic.fakt ty nuzky, pokud to není velky zasah.vzdyt to jde spatne i z ruk.

Nebo nechat uschnout a časem se to odroli, pokud to není moc viditelne.nevim, ja se v lese po čerstvých vetvich nevalim

Sranda, neber to osobne.

Kdepak ses k tomu dostala?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 13.06.14 17:23

Ahoj,

benzinem, benzenem, diethyletherem a podobnými "hnusy".

Na vlasy bych z toho nejraději použil asi diethylether, ale pochybuju, že ho budete mít doma, takže asi už jen ten benzín.

v tomhle je smůla pěkné svinstvo. Asi proto se ji říká smůla.

Nevím, jak moc je to vidět, ale pokud moc ne, tak bych to neřešil, časem se to smyje "samo".

Přeji pěkný den

Od: ruze®
Datum: 13.06.14 17:34

Na zalepenou žvýkačku ve vlasech ji stačí schladit kostkami ledu, žvýkačka ztvrde a dá se dobře vydrolit,asi bych to zkusila i u té smůly,protože mně stejně nic jiného nenapadá a možná to na ni taky bude stejně působit.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.06.14 11:32
Zmůlu rozpustíš lihem a nebudou ty vlasy tak trpět.

Datum: 14.06.14 14:23

Skutečně je na to nejlepší čistý líh s troškou acetonu.

JABRAKA

Od: lego®
Datum: 14.06.14 12:29

Z rukou jsem ji sundaval benzinem a z odevu jsem slysel ze funguje lak (no a ted nevim jestli na nehty nebo na vlasy). Radsi bych to vyzkousel na necem jinem.

Datum: 14.06.14 14:30

No laky na vlasy obsahují etanol,nebo metanol.Mohlo by to s ním jít.

JB

Datum: 14.06.14 14:30

Jde to odlakovačem na nehty. Nebo pokud se bojíte ostré chemie, jde to taky tukem. Napatlat máslem nebo nějakým mastným krémem a promnout. A pak normálně omýt.

Datum: 14.06.14 16:16

Ano, sádlo, je sádlo

Od: terezik
Datum: 15.06.14 21:00

diky vsem za dobre odpovedi prvni jsem to zkousela odlakovace m pak maslem a hadejte vo vihralo

jasne ze maslo ajeste jednou diky za skvele odpovedi

Od: cuca®
Datum: 16.06.14 23:05

My také děkujeme za zpětnou vazbu, alespon víme co poradit pro priste :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.