Sex s manželem a děti - jak to vyřešit?

Od: Datum: 10.06.14 14:28 odpovědí: 17 změna: 30.06.14 13:37

Pozdravuji, Mám takovou delikátní otázku tak se předem omlouvám pokud bych šla nějak moc do detailů. Snad nikoho nepobouřím :) Máte prosím nějaké tipy jak to v noci dělat aby vás nebylo slyšet nebo bylo slyšet co nejmíň? Upřesním - bydlíme v 3-pokojovém bytu s dvěma kluky (13 a mladšímu bude letos 11), ložnici máme hned vedle společného pokoje dětí. Manžel chodí do práce kolem sedmé a vrací se až kolem sedmé odpoledne protože dochází mimo město. Takže přes týden máme jedinou možnost na společné radovánky jenom v noci když už jsou kluci doma a ve vedlejším pokoji. Koncem minulého týdne když jsme si s manželem našli společnou chvilku kolem půlnoci, během asi 30ti minut jsem asi uslyšela kluky ve vedlejším pokoji, tak byl pro jistotu konec. Hlavně né vždy to jde úplně potichu (hlavně z mé strany někdy i manželovy) i když se snažíme aby to bylo co nejmíň slyšet. Úplně bez zvuků to ale samozřejmě nejde. Manžel třeba nemá problém kdyby jsme se takhle společne bavili i pětkrát do týdne jenomže kvůli dětem to asi není úplně reálné proto to zatím jakž takž omezujeme. Pak jde i o to, že to většinou není jenom rychlovka na 10 minut ale klidně i na hodinu (manžel ani já s tím problém nemáme). Doteď jsme pořád hledali nějaké okno když kluci nebyli doma nebo o víkendu jenomže manželovi i mě to už takhle docela překáží a je to i náročné na logistiku :) Nemáte nějaké soukromé tipy z vlastní zkušenosti? :) Přemýšlím jestli o tom s klukama nějak promluvit nebo to alespoň decentně naznačit a nebo to nechat úplně plavat a doufat že to pochopí pokud by nás náhodou uslyšeli. Děkuji mockrát :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.06.14 14:48
avatar

No, já nejsem žádný puritán, ale ač vím, že souloží i babičky a dědečkové, tak prostě slyšet svoje vlastní rodiče, by mi bylo trapně a ač je sex mezi dvěma normální..představa rodičů... ne-e... pardon :)

Kamarádka mi vyprávěla, jak jednou spala s rodiči a "skákala" s ní postel... *sok* Já bych z toho děti vynechala...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.06.14 14:50
avatar

Mám taky dva kluky v přibližně stejném věku, a mám zkušenost, že jak jednou usnou, tak je velmi těžké je probudit. A kdyby přece, ráno si nic nepamatují. Takže pokud vaše akustické výstupy nejsou extrémní, tak bych to až tak neřešil.

Kromě toho dá se využít současné teplé počasí a udělat si večerní procházku :)

Ohodnoceno: 4x
 
Od: pb®
Datum: 10.06.14 15:42

Takhle staré děti by měly vědět, co to je sex a že zkrátka dospělí lidé souloží. Však se ani nenadějete a budou to dělat také. Nemělo by to být tabu. Podle mě jde souložit úplně potichu, však při masturbaci u toho lidé také nehýkají. Hlasové projevy jsou spíš kvůli partnerovi, aby věděl, že jeho snažení jde správným směrem. Vedlejší pokoj, to je ještě dobré, nějaké zvuky se přeci jen utlumí, ale takový stan za bílého dne, to je teprv o sebeovládání. A taky se to dá. Není to tak dlouho, co lidé bydleli v chalupách o jedné světničce, děti, rodiče i prarodiče a jelikož těch dětí měli požehnaně, nějak souložit také museli.

Ohodnoceno: 8x
 
Datum: 10.06.14 16:25
avatar

Mají svůj vlastní pokoj, tak pokud u toho neřvete jako kráva tak se nic neděje!

Našim dětem nevadilo že spali v jednom pokoji přepaženém jen skříněmi!Jak usnuli,tak spali jako zabití.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 10.06.14 16:37
avatar

S dětmi o tom nemluvte. Asi žádné děcko o tomto (sex mezi rodiči) nechce slyšet, zvláště ne v nastupující pubertě. Uberte na hlasitosti... nic víc poradit nelze.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 10.06.14 16:50
avatar

Se sestrou jsme dlouho spaly v jedné místnosti s rodiči - nevzpomínám si, že bychom cokoli slyšely. Takže pokud mají navíc synové pokoj oddělený, neměl by to být problém. :) Rozhodně o tom ale s nimi nemluvte, pravděpodobně by ten rozhovor pro ně byl velmi nepříjemný.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: paw®
Datum: 10.06.14 17:28
Krom rad kolegu je jeste moznost presunout chvilku na rano. Ale.ne kazdemu to vyhovuje. No a nebo zase jako za mlada, treba vecer ve sprse v koupelne. A pres prazdniny poslat deti na tabor nebo k babicce. Tez pomahaji vecerni krouzky pro deti. Kluci.jsoubuz dost velci, tak by se mohli vracet I sami .
doplněno 12.06.14 11:15:

Ted me napadlo uzasne reseni. Poridte si do loznice telku. Bude to chtit kluky chvili zvykat, pric ji mivate nekdy vice nahlas, ale jde to. Jestli to teda nebude rusit vas.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 10.06.14 17:28

tak to dejte na pohodu. žádný hardcore. pomaloučku,polehoučku, napůl plynu přirážet, pětkrát do půlky, jednou do konce. levá,pravá, zadní,přední a hlavně neřvat, nebo roubík :-D

doplněno 10.06.14 17:35:

jinak mám zkušenost, že dítě vyprávělo všem známým, jak dětem, tak dospělím, učitelům atd., jak jsme to to a pak na nás lidé divně koukali.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.06.14 20:09
avatar

Ten roubík je zajímavý nápad, údajně SM vzrušuje až 30% lidí :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: olaf71*
Datum: 11.06.14 20:13

těch 30% lidí k tomu ale používá bič

Ohodnoceno: 0x
 
Od: waffentrager
Datum: 11.06.14 12:17

Nevýhoda bytu, ale možná by se dala přidat příčka ze sadrokartonu, která zabraňuje prostupu hluku. Záleží jak jsou stěny řešeny, jestli by jste třeba museli udělat "U" ze sadroše nebo L a nebo by stačilo jen na tu stěnu...? Je to jen návrh. A nebo zkusit pokud to místnost dovoluje otočit postel na druhou stranu. A nebo mě ještě napadlo. Pokud je ložnice velká a jste schopni prostor rozdělit. Můžete vyhodit skříňě a udělat si vestavku. Myslím že by to pomohlo... jsou to jen návrhy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: radima
Datum: 11.06.14 17:57

Mockrát děkuji všem :) Nemohu říct že by jsme to dělali nějak extrémně nahlas ale některé zvuky jsou u toho prostě přirozené a taky některé průvodní zvukové projevy jdou tak nějak automaticky i když se snažíme aby byli tlumené co nejvíc. Přiznávám taky že víc je slyšet asi mě než manžela protože to kapánek víc prožívám (ale samozřejmě žádný extrém). Dispozice bytu není možné nějak výrazně měnit proto jsem hledala nějaké jiné řešení pokud takové existuje. S manželem nám to naštěstí klape jak ve vztahu tak i v ložnici proto se snažím vyjít společným potřebám co nejvíc a co nejčastěji vstříc. Doteď jsme pořád hledali nějakou možnost kde, kdy a jak, ale vzhledem k četnosti je to dost obtížné a manžel říkal že mu to hodně překáží (mě ale docela taky), proto se snažíme alespoň v noci několikrát v týdnu.

Postel máme s manželem na protější straně a naštěstí při sexu nedělá zbytečnej rámus. Večerní procházka nebo sprcha není úplně špatný nápad i když manžel chodí z práce docela utahanej, tak uvidím jestli ho ukecám (probouzí se hlavně v noci) :) Kluci chodí ze školy kolem 16-17 protože po škole chodí ještě na fotbal. Manžel se ale vrací až pak (většinou kolem +- sedmé), proto je tady jediná možnost na společné chvilky během týdne asi jenom v noci nebo výjimečně i nad ránem. Budu doufat, že kluci nic neuslyší a i kdyby náhodou někdy jo tak to nějak snad pochopí.

@olaf71 díky na tipy :D Zkusíme to pak i pomaloučku a polehoučku. Už teď to ale podle délky styku není žádná rychlovka. Běžně se takle zabáváme třeba i hodinu pokud je čas i energie. Možná bych mohla ještě pohledat nějaké tipy na internetu na nové "nehlučné" metody :)

Datum: 11.06.14 18:16
avatar

No, za mě - když jsem náhodou někdy něco slyšela, bylo z toho málem trauma. Stalo se to v podstatě asi jen jednou, a celou noc jsem z toho nespala. U ségry víckrát, téměř to samé, a to už jsem byla dospělá. Je to hnusný pocit. Některé děti jsou na to citlivé, takže já se k tomu "na kluky se vykašlete, každý souloží, to vědí" nepřikláněla.

Každopádně se naučte se ovládat, kdybych k tomu měla slyšet ještě vzdechy, tak se asi zvencnu! To vrzání postele docela stačí. Co vytvořit hnízdečko na zemi? Jasně, nejpohodlnější to není, ale když nevíme, jak to Vaši kluci berou... a to bych rozhodně nezjišťovala.

Je léto, vyžeňte kluky na hřiště, ať se nevrací před devátou... :-D Nemáte v okolí večerku? Někdy může být urgentně potřeba něco na zítřejší snídani, takhle v půl deváté večer... najednou Máte psa? Ať ho chodí pořádně vyvenčit před spaním ;)

Ohodnoceno: 2x
 

 

Od: myse®
Datum: 12.06.14 10:38
avatar

já u toho pouštím muziku... trošku se to do toho schová...

no co naděláme... prostě to tak je. Ale určitě bych to s kluky nerozebírala...

Ohodnoceno: 3x
 
Od: herakles
Datum: 16.06.14 19:45

jojo. Roubík do úst a plnou parou vpřed ať je co nejrychlej poděláno a děcka možu prijít z venku.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.06.14 17:53
avatar

Matraci na zem a ještě se přikrýt dekou jako ve stanu.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.06.14 13:37
avatar

Mít zaplé radio nebo televizor

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.