Kuřecí kůže

Od: Datum: 05.06.14 12:28 odpovědí: 5 změna: 06.06.14 08:35

Kde je seženu? V obchodě k dostání běžně nejsou, v řeznictví také ne. Ale receptů spousta...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.14 12:35
avatar

V takových těch specializovaných "drůbežích" obchodech jsou zcela běžně. Zkuste se popídit tam ..

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 05.06.14 12:41

Zrovna dnes jsem je kupovala. U nás v malém řeznictví prodávají skelety + kůže. 19,-Kč/kg. Ale viděla jsem je i některém tom řeznictví v jakémsi SUPERMARKETU *smich*. Ale nevzpomenu si ve kterém.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 05.06.14 13:01
avatar

Tipnu si. Všude tam, kde mají vlastní řezníky a sami zpracovávají maso. Z řetězců např. Globus.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.06.14 06:51
avatar

Před časem Láďa Hruška pobláznil národ obědem za 3 koruny. Kuřecí kůže plněné nádivkou z rohlíků, pečené. U rodiny bych asi neuspěla, ale sama mám kůže v oblibě, když vařím kuřecí maso, hned je po uvaření sním. Proto jsem to chtěla zkusit. Láďa v televizi hlásal, že kilo kuřecích kůží se koupí za 5 korun.

Jenže hledat v obchodech kuřecí kůže, to je jako hledat poklad královny ze Sáby. Nepochodila jsem nikde. Začala jsem zkoušet drůbeží prodejny firmy Rabbit Trhový Štěpánov, pár jich v okolí je. Ani tam jsem neuspěla. Naopak mi jeden vedoucí dost nevybíravě vynadal, že má nejradši, když nějaký tatrman v televizi lidi poblázní a ti pak shánějí kdejakou srágoru místo kavalitního masa. Prý jsem tam ten den už šestá, kdo sháněl kůže. Ale jemu se to asi nevyplatí, má prodat kilo kůží za 5 korun, nebo kilo prsou za 120 korun? To už je rozdíl v tržbě!

Zkusím snad ještě ten Globus, jinak taky nevím, kde na ně narazit. Vepřové kůže kupuji běžně u řezníka na vývar pro psa, i když se cena zvyšuje. Kilo stálo 3 Kč, pak 5 Kč, dneska už 10. Ale co bych neudělala pro manželova služebního belgičáka. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 06.06.14 08:35
avatar

No jo ,to jsou ti novodobí "obchodníci" skrz tržbu par korun si nechají utéci zákazníka a mnohdy přijdou o více !

Toto se mi stalo už několikrát-místo pár korun za věněček do náboje v JK mi nabízel celé kolo, tak jdu tam nehleděj na výši účtu ale ale prodají co člověk požaduje a ochotně!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.