L-Carnitin na hubnutí

Od: Datum: 03.06.14 19:06 odpovědí: 5 změna: 04.06.14 12:12

Dobrý večer, chtěla jsem se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti s L-Carnitinem na hubnutí? Pomáhají tyto prášky při hubnutí? Cvičím denně aerobic a dělám sklapovačky, tak bych to chtěla něčím podpořit. A samozřejmě vyvážená strava. Kdyžtak který je lepší? Moc děkuji :)

doplněno 03.06.14 19:47:

a nebo se cvičením pilates :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.14 20:04

Žádné prášky vám na hubnutí nepomohou a jestli někdo tvrdí opak, tak si prachobyčejně vymýšlí. Na zhubnutí je jediné pravidlo, a to nepřejídat se a hýbat se. Velmi dobré je dodržovat ráno neodcházet z domu bez vydatné snídaně, pravidelně jíst dopolosyta. A aerobic, pilates a sklapovačky podle mě nejsou na zhubnutí, ale na posílení svalů a celkové kondice těla. V každém případě je to v pořádku, když se těm sportům věnujete. A za ty prášky nevyhazujte peníze.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.06.14 20:17

Ale jo, pomůžou. Zhubne peněženka a nebude na mlsání apod...

Datum: 04.06.14 12:12

opravdu NE ! Koupil jsem si ten nejsilnější,který je na trhu,používal dle návodu a reklamované účinky, tj.pocení při cvičení, ani větší vitalita se nedostavily, zda jsem zhubnul nedokáži posoudit,protože jsem si upravil stravu a cvičím,ale tenhle krok byl opravdu zbytečný. Mám pocit, že jsem si koupil sladkou vodu s meruňkovou příchutí. Měl jsme peníze investovat do něčeho jiného.

Od: alim®
Datum: 03.06.14 21:35

mrkněte se na cvičení podle MUDr.Smíška - nestojí to majlant a podporuje hubnutí

Datum: 03.06.14 23:55
L-carnitin je tělu vlastní látka, proč ji ještě do sebe ládovat za peníze, když játra ji "vyrobí" dostatek? Hubnout se dá krásně rychlostí 1.5-2 kg týdně jen správným stravováním. Cvičení vám nepomůže...

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.