Jillian Michaels 30ds - 2.měsíc?

Od: Datum: 01.06.14 14:36 odpovědí: 3 změna: 04.09.14 07:14
Dobrý den, právě jsem docvičila Jillian Michaels - 30 days shred a chci se zeptat, jestli bych mohla toto cvičení cvičit další měsíce (od 1levelu do 3). Jde mi o to, jestli budu pořád hubnout, i když budu cvičit něco, co jsem už cvičila. děkuju
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.06.14 19:43

Zkuste Ripped in 30, jestli se Vám Jillian tak líbí ;) Nebo pokud jste cvičila lehčí verzi 30DS s Anitou, zkuste to podruhé podle Natalie. Jillian je fajn v tom, že cvičení zabere jen půlhodinku denně a přitom je opravdu účinné. Při hubnutí je ale také samozřejmě důležitý racionální jídelníček. Můžete také chodit na procházky na čerstvém vzduchu. Svižná chůze je na hubnutí vůbec nejlepší ;)

Ohodnoceno: 2x

Od: zarubovalenicka*
Datum: 02.09.14 15:18

Slečny poraďte!

Nemá některá z vás tip kde koupit DVD Body Revolution od Jillian Michaels, hledala jsem na internetu, ale všude mě odkazují na zahraničí.

Ohodnoceno: 0x

Od: lmgify
Datum: 04.09.14 07:14

Když se vám ho nepodaří sehnat, tak ho vždycky můžete najít na obvyklých místech ;)

doplněno 04.09.14 07:22:

Ten soubor se váli snad úplně všude *sok*

doplněno 04.09.14 08:16:

Řekl jsem všude? :-D *klik*

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.