Spalovač tuku, urychlovac hubnuti

Od: Datum: 24.05.14 20:32 odpovědí: 6 změna: 25.05.14 12:08
Dobry den, je mi 15let. Měřím 166 a važim 76kg.. snažím se hodně cvičit, sportovat a jíst zdravě. Chtěla bych se zeptat, jestli existuje nějaký spalovač tuku pro mladší lidi..nebo něco takového... děkuju.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.05.14 20:41
avatar

jo existuje , nezrat , sportovat , pokud mas porad stejne tak bud jis spatne (ma se jist co 3hodiny , nehladovet) , tak musis pridat vice sportu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 24.05.14 21:22
avatar

Jj,zelenina,ovoce-v menší míře a raději ráno,bílkoviny a čistá voda.Žádný cukr,žádná bílá mouka,žádné sladké krávoviny ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 24.05.14 22:10
avatar

Samozřejmě nejíst sladkosti, slazené nápoje, ani umělá sladidla. Taky kořeněné jídlo není dobré. Když se nedaří hubnout, může být problém ve svýšeném zadržování vody - člověk jakoby otéká, když má problém s krevním oběhem. Hlavně lidé kteří si myslí že jí zdravě tímto často trpí. Neuvědomují si, že strava bohatá na vápník luxuje z organizmu železo - nejhorší je v tomto směru mléko a mléčné výrobky. Kdo nemá dost železa, má nekvalitní krev která nedokáže z těla odnést přebytečné tuky a ty se potom hromadí. Může jít také o problém s ledvinami - k tomu dochází nejen při nedostatku železa, ale často také při zvýšené konzumaci potravin, které je blokují - typicky třeba konzervanty, stabilizátory, barviva, ale také lilkovité rostliny (všechny obsahují jedovaté alkaloidy).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.05.14 22:48
avatar

S tím vápníkem je to zajímavé. Nadváhu tedy nemám, ale myslím, že zrovna vápníkem jsem zcela předávkovaná. Bohužel bydlím takřka v bezprostřední blízkosti Pálavy a voda je tady opravdu extrémně vápenitá (když vyperu oblečení jen tak ve vodě a nechám ho uschnout, mohla bych jím zatloukat hřebíky). Z toho důvodu jsem přestala pít mléko, protože se mi po něm dělaly bílé skvrny na nehtech. Přestalo to, ale stejně si myslím, že ho konzumuju jen ve vodě zbytečně moc. Co s tím ale dělat?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.05.14 00:15
avatar
Buďte ráda, ze máte tvrdou vodu. Čím tvrdší, tím menší pravděpodobnost kardiovaskulárních chorob. Naopak voda bez minerálů je pro tělo nebezpečná, poněvadž na principu osmozy taková voda vysává minerály z těla. Vypití většího množství takové vody najednou může vést k smrti. Tvrdost vody se vyjadřuje správným poměrem vápníku a hořčíku, ideálně 2:1. Vápník je párový minerál a v těle se ho uloží jenom tolik, kolik dovolí hořčík a naopak - v uvedeném poměru. Nutno říct ze bez vitamínu D3 se žádný vápník nevstreba a v zimě to může byt problém, pokud člověk nemá pestrou stravu. V létě vitamin D zajistí slunce. Jinak mléko je bílý jed, ve skutečnosti tělo odvapnuje.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.05.14 12:08

Dobrý den.Méně jíst a hodně cvičit a cvičit.To je spalovač tuku.Kdejaké zázračné preparáty na hubnutí jsou jen zbytečně vyhozené peníze!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.