Jaké hodinky pro malého školáka?

Od: Datum: 19.05.14 19:55 odpovědí: 12 změna: 20.05.14 17:49

Ahojky všichni :) chtěla bych synovi koupit za první vysvědčení nějaké hodinky. Už jsem výběr zúžila na dvoje a mezi těma se bohužel nemůžu rozhodnout. Poradíte?

Tady jsou ty první:

http://www.aaa-hodinky.cz/Det…E-HODINKY/LORUS-R2367GX9.html

a tady druhé:

http://www.aaa-hodinky.cz/Det…E-HODINKY/LORUS-RRX51DX9.html


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 19.05.14 20:11
avatar

Ahoj Majko Volila bych jednoznačně ty červenomodré.Jsou mnohem hezčí a výraznější ;)

doplněno 19.05.14 22:18:

Martí:*placni*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.05.14 20:16
avatar

Nechci Vám brát iluze, ale jste si jista, že hodinky jsou právě to, po čem synek touží? Dneska už u dětí hodinky opravdu nefrčí, vždyť mají ve většině mobilní telefony...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.14 20:28
avatar

Zdravím, stejně jako Wampík beru ty červenomodré:) Nenechte se zblbnout tím, že dítě nutně musí mít v první třídě mobil a tablet a bůhvíco ještě (nic ve zlém, Strejc;) ). Pokud ho k ničemu nepotřebuje (tz. nedojíždí apod.), jsou hodinky daleko rozumnější volba.

doplněno 19.05.14 20:29:

A jinak, pokud mohu hodit své postřehy ze školky, tak jsou děti z hodinek naprosto unešené, neustále si buď nějaké nosí do školky, i třeba jen nefunkční, na okrasu, nebo si je vyrábí z papíru :).

doplněno 19.05.14 20:29:

*vyrábějí*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.05.14 21:28
avatar

Mi se zdají být ty druhé snadnější pro orientaci. Ty první, zdobnější, "táhnou" oči a dítě se musí více soustředit k orientaci v číslech. Větší dítě jen mrkne, už má v paměti uloženo kde je celá a kde půl. Ale malé dítě, s prvními hodinkami, musí přemýšlet. Ty první jsou více jako šperk.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 19.05.14 22:12
avatar

Mně osobně se líbí více ty strakatější.
Ale zeptala jste se toho malého školáka? Jeho názor by měl být ten důležitý, raději se vykašlete na překvapení a zeptejte se ho, neučte ho se přetvařovat a předstírat radost ze "špatného" dárku jen proto, že je to dárek od Vás.
Nevím, kolik Vašemu synovi je let, ale pokud se těmi hodinkami bude chtít chlubit, tak proto, že VY jste mu je dala a ON si je mohl vybrat. Popřemýšlejte o tom, ať nevyhodíte peníze za dvojí zklamání - Vaše i Vašeho synka...

doplněno 19.05.14 22:26:

@ivzez, řekla jste více, než odpověď na dotaz a máte za to ode mne *palec*!
Váš druhý odkaz je na daleko estetičtější a sportovnější hodinky, než dala na výběr tazatelka.
Pokud synátor hodinky chce (stále neznáme jeho věk), pak jistě uvítá spíše hodinky trošku "dospělácké", než dětské. Ty dětské budou odpovídat jeho věku. Ale ty trošku "dospělejší" jej posunou trošku výš.
S Vaším názorem a radou bezvýhradně souhlasím !

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 19.05.14 22:17
avatar

Mně se nelíbí ani jedny, podle mne působí moc dětsky. Co byste řekla těmhle? Nebo těmhle?

Se sportovními (druhý odkaz) nebo elegantními hodinkami si syn bude připadat dospěleji, což se promítne i do jeho chování/jednání ...

Nejvíc se mi asi líbí tyhle, ale ty by pro něj možná byly složité ...

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.05.14 22:21
avatar

Já souhlasím s Hopem. Pokud vůbec po hodinkách touží, tak o nich má třeba úplně jinou představu a měl by si je podle té své představy vybrat. Já osobně bych ho vzal k vietnamcům. Mají obrovský výběr, kvalita bude s těmihle srovnatelná a cena bude také někde jinde. Ale hlavně, vybere si je sám.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: axus®
Datum: 19.05.14 23:15
avatar

Pro skolaka jsou nejpraktictejsi s kalkulackou.

Ale osobne bych to videl na digitalky Casio Baby G. Pro kluka budou frajerske az na pudu (cim vic funkci, tim vic hodinky, navis se svetylkem :) ) a hlavne, co mozna bude dulezite hlavne pro Vas, prakticky nerozbitne.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.05.14 23:43
avatar

I já jsem si mohl vybrat moje první hodinky (tak 3-4 třída). Neměl bych radost, kdyby mi maminka vybrala hodinky, a řekla, že teď je budeš nosit. I dítěti se musí věc líbit, jinak se mu to znechutí, bude je schválně zapomínat, a jak zám dnešní děti (doufám že se pletu) tak je i "náhodou" někde ztratí nebo zapomenou.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.05.14 07:45

Ahoj. Mě jako klukovi se líbí ty modré hodinky.Bude mit z nich radost

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.14 09:28
avatar

Vzala bych syna a nechala ho vybrat. Čtyřletá vnučka dostala hodinky z Lídlu, pozná číslice-celá a půl-cvičíme to. Já bych také vybrala jiné ale ji padly do oka ty, co se mi líbily nejméně. Hodinky od Ivzez mě vůbec nezaujaly, z vašich bych volila ty první ale opravdu nechte syna ať si zvolí sám. Pravda je i to, že dnes děti hodinky moc nenosí a telefon považuji u dítěte spíš za nutnost než marnost.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.05.14 17:49
avatar

Nevím, jestli bych syna nechávala vybrat samotného. ± sedmileté dítě ještě technickým funkcím moc rozumět nebude ... Hodinky bych asi vybrala sama, ale syna bych vzala do knihkupectví, aby si vybral nějakou knihu (klidně i víc).

My jsme dětem při každé sebemenší příležitosti dávali knihy, někdy si vybíraly samy, jindy - když mělo jít o překvapení - jsme vybírali my.

A k odměně za dobré vysvědčení (i třeba jen za snahu) podle mne patří i dobré knihy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.