Podrážděné podpaží od chlupů

Od: Datum: 16.05.14 22:10 odpovědí: 4 změna: 17.05.14 11:14

Dobrý den, včera odpoledne jsem si všimnul že mám takové červené místa v podpaží na místech kde se otírají chlupy o kůži.. může to být spůsobeno tím? deodorant používám pořád stejný takže alergie nebo něco to nejspíš nebude. Tohle se mi stalo akorát teď několik dní po sobě když jsem se hodně pohyboval během dne... (jako že jsem taky pohyboval rukama, které se otírali v podpaží..). Nevíte někdo co s tím? Může to být těma chlupama jak jsou dlouhý nebo něčím jiným? Měl bych si pak podpaží holit (zatím jsem to zkoušel jenom jednou)?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.14 22:33
Dobrý den. Nejspíš to máte opruzené a podrážděné od toho,jak jste se zpotil. Namažte si to nějakým uklidňujícím krémem. Doporučuju,až se to trochu uklidní,oholte si podpaží a udržujte ho tak. Je to opravdu lepší.
Ohodnoceno: 0x

Od: hm®
Datum: 16.05.14 23:29

Podle mě, když budeš hodně drbat kůži o cokoliv, tak ji - prostě odřeš. Jen záleží na tom, kterou část kůže drhneš, některá místa vydrží víc, než jiná (kde je kůže jemnější). Kdybys byl oholen, dopadl bys ještě hůř, jak by tě škrábaly a píchaly ty pidivýrůstky chloupků.

Datum: 17.05.14 06:18

Je možné že to udělal ten deodorant.Něco tu kůži podráždit muselo a chlupy to určitě nebudou.Mně se to samé stalo s deodorantem OldSpice.Používám ho dlouho ale párkrát se stalo,že když jsem ho máznul trochu víc a víc jsem se zapotil tak mi taky kůže zčervanala a byla podrážděná.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.05.14 11:14

To je běžná opruzenina,není to pičifukem ani chlupy,naopak vyholené by asi bylo ještě více opruzené!Prostě pbčas se stane ,větší pohyb,větší horko, je to různé!

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.