Dárek k výročí

Od: Datum: 16.05.14 18:10 odpovědí: 8 změna: 16.05.14 21:47

ahojte dámy a pánové.

potřebovala bych poradit, co dát mému příteli k 1.výročí :) budu ráda za jakékoliv nápady, ráda bych o nějaké věcné věci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.14 18:12

Tak pokud nechcete něco vyloženě romantického, tak mě se s přítelem velmi osvědčil jako dárek švýcarák - dají se pořídit v různém cenovém rozpětí podle vybavení. Já jsem koupila nůž tak za 400, tam je všechno základní vybavení, a nadšení bylo obrovské. :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.05.14 18:19

miminko *smich*

Ohodnoceno: 3x

Od: ili587
Datum: 16.05.14 18:21

neee jeste nejsem ani plnoleta :D

Datum: 16.05.14 18:40

Nejdriv se ujistete, ze o nejakem vyroci vubec vi. Pokud si myslite, ze si vsichni muzi pamatuji kdy bylo vase prvni rande, pusa, sex, atd., tak jste na omylu. Pokud jste si jista, ze jde o datum dostatecne vyznamne, pak by me nejvic potesila sada kvalitnich kuchynskych nozu... ale ja nejsem vas pritel. Dejte mu neco, co se hodi k jeho konickum a radeji si nechte poradit od prodejce.

Ohodnoceno: 0x

Od: ili587
Datum: 16.05.14 19:19

ano vi o výročí :)

Datum: 16.05.14 18:53
Zajdete na pizzu a vecer v posteli ukazte jaka jste dracice, urcite ho to potesi a bude si to pamatovat

Datum: 16.05.14 20:27

To Vám my neporadíme co by ho potěšilo? Co by mu zpestřilo den? Co by rád měl, co by rád prožil? Popřemýšlejte a tím se řiďte a přidávám se k předchozí odpovědi ohledně sexu. Pokud ho na to užije - romantiku, předehru, trochu experimentování (ne moc, ať se to nezvrtne!), nevšednost v sexu není na závadu.

Datum: 16.05.14 21:47

Ještě nejste plnoletá, jak sama píšete, a ptáte se, co dát příteli k prvnímu výročí, co je to za výročí? Dnes se slaví to, že z někým rok chodím? Než se vdáte, řekla bych, že si oslav užijete a rozdáte (možná i dostanete) hodně dárků A co teprve až si při rozchodu ty dárky budete vracet. Jako první dárek mě napadl řetízek, hodinky, no ale to je po ročním chození hloupost, dejte mu plyšáka a pusu bude to dostatečný dárek.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.