Kde sehnat nápoj v prášku TANG?

Od: Datum: 16.05.14 14:14 odpovědí: 14 změna: 07.06.16 21:53

Dobrý den, v posledních letech jsme si oblíbili na dovolené v zahraničí nápoj Tang. Koupili jsme si balenou vodu a trochu ji Tangem dochutili. Dělávali hodně příchutí: pomeranč, broskev, černý rybíz, citrón, lesní směs, mango a možná i další. Sáčky nezabraly v zavazadle žádné místo. Asi to nebylo nejzdravější, doma to během roku nepijeme, ale o té dovolené to bývalo prima.

Jenže pytlíčky Tang najednou z obchodů zmizely. Každý jen krčí rameny. Prý to nemají, nabízeli mi Vitacit, ale to se mi zdá daleko umělejší a nechutná nám. Vůbec nevím, kde Tang na letošní dovolenou seženu.

Nevíte, prosím, zda se sáčky s Tangem dosud vyrábí a kde bych je případně koupila? Pro oživení paměti přikládám fotku jediného sáčku, který nám od loňska ještě zbyl. Děkuji za případné tipy - Jaga.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: betaraybill*
Datum: 16.05.14 14:35

Co tohle:

http://www.mapaobchodu.cz/znacky/tang/

a minuta hledání správného slovního spojení

Ohodnoceno: 0x

Od: cuca®
Datum: 16.05.14 15:33

Myslím si pokud me paměť neklame, ze toto loni v létě prodavali v lidlu.

Sacek v akci 5, 90 bez cca 10Kč?

Ale bez záruky, mohl to byt jiný podobný produkt a ja si to pletu, ,kazdopadne tang jsem už viděla.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 16.05.14 15:58

Ano, loni se ještě daly sehnat, i když dost obtížně. Letos už nejsou nikde okolo nás.

Děkuji za předchozí rady, ale, Ernie, ta angličtina mě tedy dostala. A dolary nemám. *:)* A vůbec ten e-shop, jak píše první rádce,v tom se nevyznám. Vím, že jsem 100let za opicemi, ale představa mého nákupu je zajít do obchodu, vybrat si z regálu a u kasy zaplatit. Penězi nebo kartou. Asi jsem se u vás shodila, ale eshopy mě nelákají. Navíc, když neustále slyším o různých podvodech.

Zkusím si napsat do společnosti Hruška o informace, jak bylo uvedeno v 1. odkazu.

Děkuji Vám všem. Jaga.

Datum: 16.05.14 21:26

Asi to nebude tak nezdravé, jak píšete. Je to bez um. barviv a konzervantů. Paní Jago, otočte ten sáček a podívejte na druhou stranu, kde je výrobce. Zřejmě tam bude mít i webové stránky. Podívejte se na ně na internetu. Jistě se z nich dozvíte více, kam prášek dodávají. Vůbec Vám nevěřím, že nejste zdatná s prací na PC. Vaše příspěvky odpovídají, že jste již pokročilý uživatel.

Datum: 16.05.14 21:37

http://ke.potraviny.eu/nealko…je/napoje-v-prasku/page2.html

doplněno 16.05.14 21:50:

Míšo, to není Tang. Tang byl vyřazen z prodeje, zbytky se prodávaly za výprodejovou cenu. Výrobcem je Kraft Foods a mám dojem, že v tom hrají nějakou roli spory o značku.

doplněno 16.05.14 22:33:

Já na ten modrý sáček koukal už před časem, protože to byl jenom jeden druh a objevil se v místech, kde býval Tang. Jestli si vzpomenu, tak se schválně podívám.

doplněno 19.05.14 17:21:

Tak holky, myslím na vás a tak jsem se dneska schválně podíval. Tam, co býval Tang, jsou teď nápoje v prášku Vitacit, Energit a Bolero. Tang jsem neviděl ani nikde na jiném místě.

Od: hynkova
Datum: 07.06.16 14:51

Není pravda.

Psala jsem ofciální mail, všude v cizině se dá koupit, jen do ČR jej přestali dovážet.

Datum: 16.05.14 21:40

Ahoj Marcelko,

nedávno jsem jej určitě viděla v Albertu! A dokonce i nějakou novou příchuť v modrém sáčku.

doplněno 16.05.14 22:05:

Láďo, tak to jsem blázen... Zkusím se podívat znovu, že by u nás byly nějaké super staré zásoby?

Datum: 19.05.14 08:26

Dobrý den, viděla jsem v Penny, Albertu, Tescu.

Datum: 21.05.14 05:22

Dobrý den, tak jsem se dozvěděla, že výrobce /Kraft Foods/ asi před 3 roky tento výrobek přestal vyrábět. Úplně. Takže pokud je dosud něco na prodejnách, je to asi ještě doprodej z bývalé výroby. A asi už jen zřídkakde se to najde.

Také jsem se dozvěděla, že recepturu od Kraft Foods zakoupila firma Vitar a ta prý dělá podle ní Energit jahoda a Energit pomeranč /kus za 12.90/. Zkusím je sehnat a ochutnat. Je to ale jen málo- pouhé 2 příchutě. Ale třeba se ještě nějaké nové do léta na pulty dostanou.

Díky všem za snahu pomoci. *slunce* Jaga.

Od: katrina*
Datum: 24.05.14 14:43

já ho viděla v albertu a myslím,že bude i v kauflandu a v hypernově nebo jak se tedka jmenuje

Datum: 04.06.14 15:53

Tak u nás v obchodech také mají tedy staré zásoby:) Ale nevadí, kouknu na datum spotřeby a vykoupím je tam, když už se nevyrábí:D

Datum: 07.06.16 16:54

Tang z obchodů pomalu mizí,byl to totiž 100% umělý nápoj plný eček a barviv.

Od: tangozrout
Datum: 07.06.16 21:53

Nedokážu říct, že by se přestal vyrábět. V únoru 2016 jsem ho našel plné obchody. Bohužel trochu z ruky. Na Filipínách je k dostání v pouličních obchodech za cenu cca 12 pesos (cca 6kč) ve velkých obchoďácích v Manile za cenu 8 pesos. Příchutě velmi pestré, takové co tu nebývaly. Teď mi zásoba z Filipín trochu dochází (cca 70ks :) ) a tak jsem při hledání narazil na tyhle stránky.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.