Citlivé a napuchlé bradavky

Od: Datum: 16.05.14 10:55 odpovědí: 9 změna: 17.05.14 21:37

Dobrý den, mám dotaz, mám už pár dní nateklé bradavky, bolestivé na dotek, (hodně citlivé) chci se zeptat, jestli nevíte čím to je? Těhotná si nemyslím, že bych měla být, i když je to možné, ale tak maximálně 1 týden, což mi příjde, že je moc brzo na nějaké projevy těhotenství. Takže se chci zeptat, jestli náhodou někdo nevíte co by to mohlo být a popřípadě co stím? Předem děkuji za Vaše rady :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.14 11:13

Těhotná byste být mohla - přesně podle tohoto jsem to, že jsem těhotná poznala já. A to již takto zkraje ...

Ohodnoceno: 2x

Od: mamdotaz*
Datum: 16.05.14 11:38

Takže jste šla hned ke gynekologovi nebo jste čekala na menstruaci a test a tak? :)

Datum: 16.05.14 18:57

K dr jsem nešla. Udělala jsem si test a ten byl negativní, takže jsem byla klidu (pseudoklidu :) ) - nicméně těhotná jsem doopravdy byla a pozdější test to potvrdil. Test se zobrazuje až když je člověk těhotný více dní.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 16.05.14 19:45

No právě, minimálne 10 dní snad, takže je to teď brzo.. Děkuju moc za Vaší radu. :)

Datum: 16.05.14 11:49

Dobrý den. Některé ženy mívají bradavky citlivější, když se má dostavit menstruace. Já bych počkala, zda se dostaví a teprve pak bych to v případě potřeby řešila, pokud problémy neustoupí, s gynekologem.

Datum: 16.05.14 14:26

Děkuji, no já právě menstruovala před cca 10 dny, takže to asi nebude ono, uvidíme, ale moc děkuji za radu :)

Od: ivik®
Datum: 16.05.14 14:29

Nenosíte podprsenku z nějakých krajek nebo materiálu,který škrábe a nebo je neprodyšný?

Datum: 16.05.14 19:43

Nene, mám podprsenky uz delsi dobu a žádný problém jsem až do teď neměla.

Datum: 17.05.14 21:37

Zdravím.

Je to zajímavé,ale i já někdy mívám citlivé bradavky na dotek.A nevím čím to je a jsem chlap.

Těhotná být nutně nemusíte,když je máte citlivé. Mívá to hodně lidí.

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.