Vaše oblíbená voděodolná řasenka

Od: Datum: 29.11.12 13:07 odpovědí: 1 změna: 30.11.12 17:02

Zdravím, sháním kamarádce k Vánocům voděodolnou řasenku, a chtěla jsem se zeptat, jakou byste mi mohly doporučit. Já jsem dost spokojená s tou modrou voděodolnou řasenkou od essence Get Big Lashes, ale ona moc essence ráda nemá. Prosím jen o doporučení v nějaké rozumné cenové kategorii, nejlépe drogerkové (Rimmel, Maybelline, Dermacol apod.), přeci jen jsem jen chudá studentka . Myslím, že i v drogerii se dá sehnat kvalitní kosmetika, mám milion zkušeností Děkuju za tipy!

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: agathexp*
Datum: 30.11.12 17:02

U mě ve voděodolných řasenkách vede ta žlutá od Maybelline. :) Nevím jak se jmenuje, ale je kanárkově žlutá a má na obalu (nečekaně :D) napsaný "waterproof"

Je trošku dražší (normální cena 250,-, ale občas je zlevněná třeba na 170,-), každopádně nezklamala :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.