Trvalá ondulace

Od: Datum: 13.05.14 20:22 odpovědí: 4 změna: 15.05.14 07:41

Ahoj,poradí mi nějaká žena nebo kadeřnice.Dělala jsem poprvé trvalou a nepovedlo se to podle mých představ.Místo volných vln se udělal jenom takový krep.Použila jsem středně silné natáčky a držela se návodu.Co bylo uděláno špatně?Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.05.14 21:07

Špatně bylo uděláno to, že jste si dělala trvalou sama doma. Když si doma špatně obarvíte vlasy, tak to jde zachránit. Chybně udělaná trvalá je docela problém. Být na Vašem místě, šla bych zítra ke kadeřnici

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 14.05.14 13:19
avatar

Co bylo uděláno špatně?Provádět takové pokusy doma a očekávat výsledek vypadající jako z rukou kadeřnice.Rada, buď ostříhat, doporučuji ostříhat šikovnou kadeřnicí, která vymyslí střih a vlasům dopřeje třeba i nějakou výživovou masku, nebo nechat odrůst a nikdy už neprovádět podobné neodborné pokusy.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: jajina*
Datum: 14.05.14 17:26

To se mi opravdu nevyplatilo,vyzkoušela a už nikdy víc.Půjdu na krátký sestřih už jsem objednána,větší šok už snad nezažiju,větší strašidlo už snad nebudu.

Datum: 15.05.14 07:41
avatar

Chybama se člověk učí, věřím, že do něčeho podobného se už nikdy nepustíte.Ostříhání nezvratně poškozených částí vlasů je asi nejlepší řešení.Najděte šikovnou kadeřnici, co i poradí, jak pak vlasy upravovat, než dorostou.Třeba takový "rošťacký rozcuch" s trochou gelu není špatný, bude léto, tak to bude vypadat dobře.Ještě mě napadlo podpořit růst vlasů tabletami Revalid http://www.drmax-lekarna.cz/revalid-por-cps-dur-30.html mám osobně vyzkoušené po nemoci.Hezký den!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.