Zmenšení poprsí

Od: Datum: 13.05.14 12:50 odpovědí: 5 změna: 14.05.14 17:50

Jaké máte zkušenosti se zmenšením poprsí? Jaká je rekonvalescence, bolí to moc?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: anonym0
Datum: 13.05.14 13:07

Podiveje se na diskuze na omlazeni.cz tam najdete odpovedi, je to tematicky zamereny server.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.14 12:12
avatar

Jednou jsem ležela v nemocnici s paní, která měla několik let po operaci zmenšení prsou. Vypadala velmi hezky, jizvy nebyly skoro vidět, upozornila mě na ně. Tvar prsou měla velmi hezký, ikdyž to byla paní po padesátce. Stalo se to, když zjistila, že já jsem taky po operaci, ale bulky v prsu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cobrak*
Datum: 14.05.14 13:29

Dobrý den. Odpovím Vám trochu jinak, než čekáte. Byl jsem několikrát přitomen u této operace. Probíhá to způsobem, že je dojde k rozříznutí prsa, vyjmutí tukové vrstvy a odebrání určité plochy kůže a zpětné zašití. Musím Vám říct, že jsem pravidelně přítomen u stovek různých jiných operací, od slepého střeva přes amputace až po porody, ale nikdy jsem nezažil tak zužující pocit jako při operaci, kdy si ženy nechávaly zmenšit prsa. Prostě Vám rozříznou i bradavku a ten pocit, že Vám řežou bradavku je prostě hrozný! Po operaci to samozřejmě bolí jen do určité míry, protože jste pod vlivem analgetik, takže nic, co by se nedalo vydržet. Každopádně si myslím, že po operaci budou patrné nemalé jizvy... Být Vámi, žiju s tím, co Vám přiroda dala, jiné ženy by Vám záviděly...

doplněno 14.05.14 15:39:

Ano, máš pravdu, vím... Ale když jsem to viděl, tak mi z toho bylo fakt nepříjemně. Měl jsem takovej pocit, jako, když jsem procházel chodbami v koncentračním táboře... Takové úzko a lezl mi mráz po zádech. Ale ano, je to samozřejmě lepší, než se vláčet s něčím, s čím nechceš, jen já bych do toho asi nešel :-D Dávám Ti za pravdu, ne že ne ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.14 14:55
avatar

Conraku, tentokrát se neshodneme. Vláčet se s tou váhou a nechat si ničit záda není pro rozumnou ženskou nic k závidění.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mon*
Datum: 14.05.14 17:50

cobrak - Myslím, že kdybyste měl neustálé problémy se zády a zapařeniny, tak byste šel do toho taky..

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.