Použití aplikátoru

Od: Datum: 07.05.14 18:25 odpovědí: 1 změna: 07.05.14 22:02

Dobrý den, je mi 17 let. Byla jsem na gyndě kvůli zdravotním problémům. Nakonec mi dala mi mastičku, která se musí aplikovat aplikátorem. Nejdřív jsem si ji tam dávala prstama, ale večer jsem zkusila ten aplikátor. Na druhý den ráno jsem měla krev. Měsíčky bych měla dostat za týden (beru hormonální prášky. takže vím kdy by mě mělipřibližně začít) navíc mě bolívá břicho ale nic teď nebylo. Tak se ptám. Je možné, že jsem si tím aplikátorem protrhla panenskou blánu? Jsem pořád panna. Děkuji za odpovědi.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.05.14 22:02
avatar

Zdravím, protržení panenské blány skutečně je možné. Možná sis taky podráždila čípek, pokud jsi aplikátor zavedla příliš hluboko - a ten pak může lehce krvácet. Tomu by odpovídala i ta bolest.

Zaváděj jen tak, aby to nebolelo.

Ohodnoceno: 0x
 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.