Opraví obuvník barvu boty?

Od: Datum: 02.05.14 14:34 odpovědí: 3 změna: 02.05.14 18:48
avatar

Pěkný den, máte zkušenost s obuvníkem, že by dokázal "opravit" barvu boty? Přišly mi boty z netu a jedna je na špici špatně barvená, zřejmě prosvítá původní podklad. Nevypadá to pěkně, materiál kůže. Myslíte, že to obuvník zvládne? Vždy jsem šla jen opravit podpatky a jiné drobnosti, takže netuším. Uvažuji i nad reklamací, ale podle recenzí to bude na dlouhé lokte.

Děkuji.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.05.14 15:07
avatar

Oprava barvy? Ani náhodou, to podle mně vůbec nepřichází v úvahu, leda, že byste ty boty pak chtěla rovnou vyhodit. Nikdy nemůže trefit barvu, nehledě asi na 100 jiných důvodů, proč to nemůže dopadnout dobře. Ale jelikož jde o boty z kůže, může jít o vlastnost materiálu, tj. ne zcela rovnoměrné vybarvení, u kůže běžné a přirozené, tak ještě důkladně zvažujte. No ale kdyby se to "nedalo vydržet", tak bych asi šla cestou reklamace, je to ale jen o trochu schůdnější, než ta oprava barvy. Boty v CZ na netu bych příště neriskovala.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 02.05.14 18:48
avatar

Díky za odpověď, tak zkusím tu reklamačku... vypadá to fakt blbě, jelikož jsou boty bílé, tak tmavě fialové místo jde hodně znát.

Boty na netu kupuji řasto, ale tohle se mi stalo poprvé:(.

Od: betaraybill*
Datum: 02.05.14 15:41

Balakryl a jedu

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.