Jak se oblékat?

Od: Datum: 01.05.14 12:59 odpovědí: 5 změna: 05.05.14 12:35

Chalani, tak se pochlubte, jak se oblíkáte? V čem jste se našli, co se vám líbí nebo naopak?.. Trochs inspirace se hodí :--)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.05.14 13:08

Já se našel v teplákách a vytahaném tryčku

Ohodnoceno: 1x

Od: knifethrower*
Datum: 01.05.14 13:22

Většinou se oblékám ve stylu outdoor. Kapsáče a dražší větrovka, botky Hanwag nebo Meindl. Pohodlné, praktické, leč nikoliv nejlevnější. Výjimečně si vezmu koženou bundu. Doma se s oblékáním neobtěžuji.

Datum: 01.05.14 15:26

Oblékam se nač mi stačí peněženka, přiměřeně k věku a podle toho kam jdu. Jelikož většinu času prosedím na inv. vozíku, tak zateplené kalhoty, tričko, teplé ponožky a boty, péřovku a zakrýt dekou-je mi celkem jedno, jak to vypadá hlavně, že mi není zima. V létě leginy a nějaký top, na nohy sandály, doma leginy + dlouhé triko. Líbí se mi mini sukně, šaty na ramínka bez zad a výstřihy čím větší, tím lepší, boty se mi líbí na vysokém podpatku, v mé, věku by to patrně bylo k smíchu (spíš k pláči). Mám ráda černou, červenou a lila.

Datum: 01.05.14 17:55

Ja nerad experimentuji a nerad pusobim extravagantne, takze klasika:

1) pracovne formalni - nejradeji stribrny oblek a pekne boty

2) volnocasove - dziny nebo svetle kalhoty, kosile a sportovni/vychazkve sako + polobotky nebo mokasiny. Pripadne motorkarska kozena bunda, tricko, kevlarove dziny a k tomu klidne i tenisky.

Datum: 05.05.14 12:35

Volím především pohodlí podle svých finančnívh možností. Momentálně černé džíny, červené kalhoty Oscar Jacobson, šedé, nebo modré semišové boty, šedočerná a žlutá mikyna.

Když hraju s kapelou tak šedé okované džíny Replay, šedé boty, černé tílko diesel, ručně šitý frak ve steampunkovém střihu a cylindr vyrobený za Rakousko-uherska. K tomu stejně staré kolaté brejličky s lebkovým hologramem. Prostě kus na chov

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.