Něco sladkýho?!

Od: Datum: 25.04.14 20:43 odpovědí: 12 změna: 07.05.14 17:07

Když se mě kluk zeptá, že mu mám říct něco sladkýho co y jste mu napsali vy? díky za odpověď

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.14 20:46
Cukr a med.
Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.04.14 20:47

Napiš mu že tě trápí tvá fotka na facebooku. Bože vy jste generace... to vás fakt nic nenapadá? Jenom mobil, facebook a chat,,,

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.04.14 20:49

Miluji Tě, jsi moje lásečka, jsi světlo mého života, chci být stále s Tebou, jsi můj největší drahoušek...Pokud ho máš ráda, přece musíš vědět, co mu napsat, ne?;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.04.14 20:52

olajkovala jsem ti všechny tvoje fotky, mám je stažený v tabletu a ráda bych si nahrála tvůj hlas, abych si tě mohla pouštět ve své mp3,4,5

Datum: 27.04.14 18:28

Napsala bych mu: "Vzpamatuj se! Kluci jsou přece od toho, aby říkali/psali hezké věci nám, nikoliv aby to po nás požadovali ..."

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.04.14 18:32

Já bych mu napsala, ať si koupí dorta...

doplněno 28.04.14 23:27:

Neblázni, přece by ses tak neponižovala! Dej mu najevo, že jsi žena a pokud jako chlap loudí o sladké řeči, pak to není chlap..Navrhni mu, ať těmi sladkostmi začne krmit on Tebe, ale upozorni ho na to, že ne vše mu musíš zbaštit...

Od: lotus*
Datum: 28.04.14 21:35

Nejsou od sladkých řečí spíš kluci?

Datum: 29.04.14 18:35

I když by kluci měli řikat sladké řečičky spíš nám. Jednou za čas bysme jim to mohly taky oplatit. Aspoň malinko . A co? No něco, co tě napadne, snad už se něco najde... např:. miluju můj život, protože mi dal tebe.. Jsi tohle a tohle.. atd :D

Datum: 05.05.14 16:58

To je asi jako když mi někdo řekne: " Mám depku, řekni mi nějaký teplý slůvko, co mě zahřeje" Na to odpovídám: Kamna, Rum, a nebo zženštile Žbluňk, jako když spadne teplý kámen do vody Na to se snad ani nedá nic odpovědět.

Proto se přokláním k radě: Cukr a Med

Od: hop®
Datum: 06.05.14 20:30

"Prý máš cukrovku"

Hlavně, pokud Vás nic nenapadá, tak je těžké cokoli vymýšlet za Vás. *nevi*

Ale ještě jste na tom dobře, zatím od Vás nechce žádnou "pozitivní" zprávu, mohla byste mu říci "Viděla jsem výsledek tvých testů na HIV..." :-D

Datum: 07.05.14 17:07

Nebo: " Miláčku, jsem v tom, ale neboj, ty za to nemůžeš " :-D

Ohodnoceno: 1x

Datum: 06.05.14 21:15

Citron a studenou sprchu.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.