Piercing do ucha - dva najednou?

Od: Datum: 23.04.14 13:42 odpovědí: 4 změna: 05.05.14 16:51

Ahoj, chtěla bych si nechat udělat piercing v uchu - druhou a třetí dírku v lalůčku. Otázka ale je, jestli si to mám nechat udělat najednou? A na kolik by to asi vyšlo? A jaké máte zkušenosti s bolestí?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: skye®
Datum: 23.04.14 14:33

Já jsem si nechala píchnout obě dírky najednou, stálo mě to včetně dočasných naušnic 400 Kč. Bolest byla v pohodě, v podstatě to zabolí jen při tom propíchnutí, pak už je to v pohodě. Jedna dírka se mi zanítila, ale byla jsem na to vždycky háklivá, takže tím bych se tolik neřídila.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.04.14 16:22

Zdravím, můžeš i najednou, možná je to lepší, než když se píchneš jednou a ranka se zahojí a pak ucho zase rozdráždíš. Já si nechala nastřelit piercingy tři týdny po sobě, včetně ocelových nastřelovacích náušnic jsem platila 100,- za jedno nastřelení. Bolí to, to je fakt, ale já mám vysoký práh bolesti, takže mě bolí všechno:)

Datum: 30.04.14 10:36

Ahoj. Do ucha je nejlepší nastřelit,maximálně to lehce štípne,nebolí to,je to fofr. Určitě bez problémů sneseš obě najednou :) I se šperkem se platí většinou 200.- za jedno nastřelení ;) Na hojení piercingu mi bylo doporučeno 1 lžička soli do 1 dl převařené vody a omývat,vždycky se mi každý piercing zahojil v pohodě a rychle..

Datum: 05.05.14 16:51

Já nejsem zastáncem nastřelování. Mám v jednom uchu 4 a v druhém 2 dírky a všechny píchané sestrou z ORL. Je to kamarádka, takže o ceně tohoto zákroku nevím, ale i dobrý a to zdůrazňuji dobrý tattér to píchne tak, jako sestra, jednorázovou jehlou. Bolest je normální, jako píchnutí a radši bych počkal a nechal si to píchnout postupně. Spoustě lidí se to zanítí jen proto, že jim vadí i chirurgická ocel v té rance. No a když jsou vedle sebe, mohou se zanítit i obě. Není nad dobře vydesinfikovaný zlatý kroužek, než se vám to zahojí. Pak si tam můžete dát, co vaše tělo snese. Mám dobrou kamarádku tattérku a je fakt dobrá. V soutěžích poráží staré zkušenné tattéry a jí v těchto věcech věřím. Tudíž to, co jsem tu teď vyprodukoval jsou víceméně její rady, když jsme o tom diskutovali při několikahodinových tetování.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.