První barvení vlasů

Od: Datum: 22.04.14 21:09 odpovědí: 5 změna: 22.04.14 23:08
Ahoj, rozhodla jsem se, že si obarvim vlasy. Svoji barvu mám středně až světle hnědou, takovou nevýraznou. Chtěla bych takouvou tu kaštanově hnědou, ne moc tmavou., spíše střední, s nádechem do červena nebo zlatava, nebo jak to popsat :D . Pořadí mi někdo, jak se takový odstín na krabičkach jmenuje? A i třeba konkrétní barvu a výrobce? Další otázka - jak jsem četla, tak se doporučuje kupovat dvě krabičky. Já mám ale vlasy do půl zad a ještě hodNě husté, bude mi takové množství stačit? A k samotnému barvení - nevím, jak bych s tolika vlasy zvládla barvit štětcem pramen po prameni, jak se to píše. Můžu barvu nanést podobně jako šampon, popř. do vlasů po vrstvách včesat? Děkuji za odpovědi
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 22.04.14 21:32

AhojNeporadím barvu,protože ony totiž na těch krabičkách bývají v reálu jiné...Doporučuji Vám navštívit kadeřníka(ci),zvláště pokud máte vlasy dlouhé a husté.Abyste posléze nebyla z toho domácího barvení nemile zděšená!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 22.04.14 21:35

Ahoj,taky bych byla pro návštěvu kadeřníka. Tyhle barvy rády chytají dost do černa.Ještě když máš vlasy do půl zad,tak to sama asi tak dobře neobarvíš ;)

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 22.04.14 21:37

Dobrý den, také bych doporučil kadeřnici a pořádně se o vše zajímat a ptát se. Zkrátka se jí dívejte na ruce (do hrobu si to nevezme). Máte vlasy asi náročné na péči, tak ať si je nezkazíte. Další barvení už třeba zvládnete sama. A ten odstín bych asi pojmenoval "mahagon". Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.04.14 22:19
A nechceš si to s tím barvením rozmyslet? Obzvlášť u dlouhých vlasů, bude dlouho trvat, než barva z vlasů odroste, když s výsledkem nebudeš spokojená a budeš se chtít vrátit ke svým přírodním vlasům..
Jak jednou začneš, budeš muset každý cca měsíc dobarvovat odrosty a po pár mytích se barva trochu vymývá, jinak to nevypadá dobře a navíc to vlasy poškozuje.
Pokud to máš promyšlené, svěř se alespoň do rukou odborníka- jednak namíchá správný odstín a přece jenom používají kvalitnější barvy než ty z drogerie..
Co by za to některé holky co znám daly, aby se nemusely barvit.. Jenže nechtějí být šedivé...
Ohodnoceno: 4x

Od: rexona*
Datum: 22.04.14 23:08

udelej si jen preliv -- ten je nejen nejlevnejsi, ale da se i rychle vymyt. udava se, ze je po asi 5x myti zase pryc...tak ho jen vyzkousej...

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.