Jak se nosí tyto boty?

Od: Datum: 20.04.14 21:59 odpovědí: 13 změna: 23.04.14 21:22

Ahoj, mám možná blbý dotaz, ale jak se nosí tyto boty? dají se do toho nosit ponožky nebo ne? připadá mi to, že se v tom nedá chodit ani nabozo, ani v ponožkách, max v punčochových ponožkách, ale zas jsou to tenisky... fakt nevím, díky za rady :) !

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.04.14 22:03

Pokud to budete nosit k něčemu, kde budete mít odhalené nohy, tak punčochy rozhodně ne, budete v nich vypadat jako stará babka. A pokud to budete nosit třeba k džínám, tak klidně ponožky.

Ohodnoceno: 1x

Od: madaa
Datum: 20.04.14 22:10

aha...no i k těm riflím by byly ty ponožky asi blbé a bosky bych v tom chodit nemohla, mám hodně citlivé nohy, hned mám puchýře...

Datum: 20.04.14 22:16

Kdyby to nebyly takové ty úzké rifle, tak proč ne. Zakryly by část boty... I ty ponožky.

Datum: 20.04.14 22:07

Co třeba tzv."ťapky",nebudou vidět,ale jsou účelné.

Datum: 20.04.14 22:28

Taky mi vadí boty na boso. I sandály.

Pokud k tomu máš kalhoty, tak klidně silonky (ponožky) případně i jednobarevné ponožky vhodné barvy, ale to už záleží na tvém stylu oblékání.

"ťapky" už tu padly, ale pokud tě to dře na paně případně u jazyka, tak to moc nepomůže.

Rozhodně ne silonové ponožky a krátké gatě nebo ponožky a krátké gatě. Možná barevné podkolenky, ale záleží na stylu oblékání.

Datum: 21.04.14 01:23

Ahoj, trochu lepší žluté cvičky, nechápu proč by se tom nedalo chodit v ponožkách?

Datum: 21.04.14 06:39

Já vidívám děcka v nizkých ponožkách. Takových hodně nízkých. ;)

Ohodnoceno: 0x

Od: jkl
Datum: 22.04.14 14:27

Jeeejda lidi ponožky fakt NE !

Datum: 22.04.14 17:31

Jeejda a proč ponožky ne? Vždyť češi jsou číslo jedna v nošení ponožek ve všem, ponožky v sandálech jasně vedou, ještě tak začít nosit tzv. vietnamky s fuseklema. Co je tak šíleně in na těch botách? Normální žlutý cvičky, trochu lepší jarmilky? Akorát teda nechápu, že by si někdo koupil žlutý boty, ale když se to vyrábí, tak je o to asi zájem?

Datum: 22.04.14 17:36

Naboso chodí jen kikáni. Taliáni a Španělé. A moc toho nenachodí.

Datum: 22.04.14 17:41

Vyprávěla mi jedna rodina, že je italové a snad celé náměstí někde v Itálii fotilo jako hvězdy, fšichni měli sandály asi snad s froté ponožkama. Ale co je komu do toho, že jo.

Datum: 23.04.14 21:09
Dobry vecer. Kdyz budete mit dziny tak silonkove ponozky. Vubec nevadi, ze jspu to tenisky. Ja nosim i do conversek normalne silonky kdyz mate uzke dziny vypadaji nekdy ponozky blbe. Kdyz sirsi dziny tak muzete ponozky a jinak klidne naboso. Nejdrive si je vyslapnete na silonku a pak mozna pujdou i naboso ;)

Datum: 23.04.14 21:22

Trošku se stydím, že jako chlap odpovídám na takovou otázku, ale do takových bot (nevím, jestli se to dá považovat za baleríny) se prodávají ponožky do nich určené, takového tvaru, že botu prakticky nepřevyšují a nejsou vidět. Zároveň nejste naboso.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.