Jak zkrátit menstruaci?

Od: Datum: 13.04.14 23:43 odpovědí: 8 změna: 20.05.15 15:09

Ahojky v ponědělí mám jít k doktorce mám sebou vzít moč ale právě mám menstruaci začala dneska a potřebuju aby do příšítího pondělí přestala. nemáte nějaké babské rády? žádné prášky brát nechci ani nic podobného. Četla jsem že mám hodně cvičit a dávat si teplé koupele máte s tím někod zkušenosti jestli to opravdu zkrátí? Děkuju moc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: rexona*
Datum: 14.04.14 00:20

prosimte nech toho...bud rada, ze jsi zdrava...opravdu mas napady...pamatuj si : nejdriv ty, a potom doktorka, nebo nekdo.

ty jsi to nejcennejsi, a ne nejake okolnosti - na ty se vykasli, za to ti nikdo nic neda...leda za to zaplatis zdravim...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.04.14 06:53

Jestli v té včerejší otázce znamená "příští pondělí" dnešek, je jasné, že krvácení z minuty na minutu nepřestane. Nedělej si v tom žádný nepořádek, k lékaři zajdi bez vzorku moči a vysvětli mu problém. Pokud bude moč opravdu potřebovat,můžeš mu poskytnout vzorek tam. Ale myslím, že při menstruaci by to vadilo /krev v moči/.

Nebo se mu omluv telefonem a požádej, ať Ti určí nějaký jiný termín návštěvy, kdy ten vzorek budeš moci už bez problémů donést. Všechno se dá řešit. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 14.04.14 08:18

Menstruaci zkrátit nelze, pouze léky lze menstruaci odložit, ale to se musí předem. V tomto případě je to naprosto zbytečné, návštěva lékaře se dá odložit, ale myslím, že pokud je to až za týden, budeš už krvácet minimálně, takže se dá odebrat střední proud moči.

Mimochodem, při menstruaci jsou koupele naprosto nevhodné (infekce), a teplá voda krvácení ještě zesiluje - hodně teplé koupele se doporučují právě když menstruace nepřichází...

Datum: 14.04.14 09:43
K lekari normalne jdi. Pokud se tedy nejedna o zadne specializovane vysetreni, zo bych zavolala predem.
K preventivni prohlidce muzes moc donest pozdeji. Staci se domluvit.
A mas-li jit za tyden k doktorce tak snad neni problem ne?

Datum: 14.04.14 09:52

Asi už pozdě,ale pro příště.Tavést si tampón,pořádně se umýt a do zkumavky zachytit střední proud moče.

doplněno 15.04.14 22:48:

Tož asi máme špatnou laboratoř,dělaly jsme tento postup nejednou , nikdy nebyla ani stopa krve a moč byla negativní.

Datum: 15.04.14 21:02

Kdysi jsem se doktorky na takovýto postup ptala, stejně moč odmítla. Taktéž mi to připadá nelogické, ale stalo se.

Datum: 14.04.14 23:52

Kdybys to řekla lékařce,tak moč nesmíš dávat. Vždy tam něco zůstane. Nedělá se to

Od: brosnis
Datum: 20.05.15 15:09

Moč půjde do laborky nebo jen na kouknutí lékařem? Já jsem měla po operaci dělohy a krvácela jsem a doktror vyžadoval 2 lahvičky moči. jednu na kouknutí, zda moč není zakalená, druhá šla do laborky s popisem z možností příměsi men.krve. Mám to ale konačí, léčím se i na krevním. Tak klidně se doktora zeptej, Laboratoře už jsou modernější. navíc pokud ti bude menzes končit, pořádně se umyj, vykonej a je to. Krev má jinačí konzistenci než moč, pokud odebereš střední proud moči, nemělo by to mít "tragický" následek.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.