Co místo antiperspirantu v podpaží?

Od: Datum: 13.04.14 09:15 odpovědí: 8 změna: 05.05.14 18:36

zdravím. někdo se tady předevčírem ptal o holení v intímních místech tak mě napadlo že se zeptám taky. snad je to ok :)) Mě by spíš zajímalo co je nejlepší na pocení v podpaží.. zkoušel jsem antiperspirant a deodorant ve spray axe, playboy a rexona ale zdá se že nic z toho až tak moc nepomáhá... tedy na počátku jo na několik hodin ale cca po 6ti-7mi hodinách jsem už cítit opět i když je tam třeba napsáno že je to na 24 nebo i 48 hodin. ty tuhé (takové ty co vypadají jako gel) nebo ty s kuličkou nechci neboť je to v podpaží takové nic moc tak proto raději spray :) některý kluci si prý holí podpaží tak uvažuji i nad tím.. řekla mi to dávněji taky ségra ať to zkusím ale mám strach že se říznu :) nebo že to bude kousat a pak to bude vypadat tak nic moc... i když se blíží léto tak nevím co na to holky a tak :D bude to tak lepší? jaké přípravky jsou dobré na podpaží aby to hlavně vydrželo alespoň jeden den? díky moc ;)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.04.14 09:25
Za mě oholit nebo alespoň zkrátit a pak použít právě tuhý deodorant. Přes mohutný porost se špatně nanáší, nedostane se na kůži, ale zůstane na chlupech, takže pak to blbě vypadá a nefunguje..
Ohodnoceno: 0x

Od: host
Datum: 13.04.14 09:45

Neholit. Příroda ví, proč je tělo na některých místech ochlupené. Je to přirozené a normální.

Proti pocení se v československu už asi od 60. let vyráběl a proti pocení používal Perilacin zásyp, pro miminka Dětský pudr, zásyp. Kluci na vojně dostávali proti pocení nohou výborný práškový zásyp Pedik, ten se používal i v civilu do kožených bot a na nohy v ponožkách pro sport a turistiku. Dnes se prodává zásyp Sulfothion Alpa (několik generací zná výbornou francovku Alpa - lihové osěžující mazání na unavené a bolavé svaly) proti pocení - ten je výborný i do podpaží, druhý druh na nohy s obsahem síry do podpaží není vhodný, je dobrý do bot a na nohy proti pocení při sportu nebo do holínek a jiných neprodyšných bot pro rybáře nebo na staveništi. Takže zásyp.

Od: joensu*
Datum: 13.04.14 11:02
Jasne,ze oholit.Vetsina zenskych se holi a vydrzi to.Neboj neriznes se.Ten muj doma pouziva po vsech ruznych pokusech tuhy Old spise a je spokojeny nechce nic jinyho.

Datum: 13.04.14 19:36

Zdravím, pořiď si deo krystal - je to v podstatě kamenná sůl, jednak se nanáší ještě před antiperspirantem a neutralizuje pach potu, a jednak se může použít místo dezinfekce právě po holení.

Datum: 15.04.14 14:11

Normální zdravý člověk který není zrovna po tréningu vrcholového sportovce nemůže být po 6-ti hodinách cítit. To pardon. Spíš bych to tipla na hormonální pubertální bouři která přejde. Když se budeš holit (mě to osobně připadá u chlapa nebo kluka úchylný) budeš muset volit pičifuky bez alkoholu, jinak se po... Ono stačí se večer vykoupat a ráno omýt třeba žínkou a použít deodorant. To ale musíš vyzjistit sám jaký Ti vyhovuje. Dobré je si do googlu zadat "nadměrné pocení v podpaží" a hledat. Nejsi sám kdo tento problém má.

Datum: 15.04.14 19:04

Normální člověk se samozřejmě potí, a po šesti hodinách může být cítit, pokud má fyzicky náročnější práci, než jen sezení v kanclu. Mně úplně stačí těch 6 hodin běhat mezi dětmi, zapotím se až až. Běžte se někdy podívat mezi fachmany a pak nebudete tvrdit takové nesmysly.

Datum: 15.04.14 14:47

Myslím, že tuhé deodoranty jsou dobré.Na holení podpaží a intim.partií není nic špatného.Myslím, že aby tuhý deodorant plnil spolehlivě svou službu, je fajn, si dát ráno, po tom co vstaneš vyčistíš zuby, dát sprchu, i když mnozí tvrdí, že se v noci nepotí, tak to je klam, každé tělo se potí a není nic horšího, než se snažit spocené tělo převonět jakýmkoli parfémem nebo deodorantem, čpící pot nic nepřekryje.Na svěží osprchované podpaží nanést tuhý deodorant, samozřejmostí čisté prádlo.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 05.05.14 18:36

Já si holím podpaží i intimní partie víc než 20 let a ještě jsem se neřízl. Dopotučuji holení nasucho vícebřitým holícím strojkem a potom použít tuhý antiperspirant. Je trvanlivější a účinější, než spreje i když je dražší. Cca 300-700kč. Ale na internetu se dají kvalitní značkové sehnat i pod 200, když vyjde nová kolekce . Pocení je individuální a proto doporučuju mít ho nablízku a v případě potřeby se přemáznout. To přeci není zas takový problém.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.