Pomoct při nechtěném těhotenství

Od: Datum: 06.04.14 14:15 odpovědí: 13 změna: 07.04.14 11:32

Mám dotaz a potřeboval bych poradit. V slabe chvilce - v opilé jsem se vyspal za penize se ženou , ktera mi tvrdila že bere prášky a uklouzl jsem a nakonec s ní vylezlo že nebere.A že chce dítě.Velkou pravděpodobnosti si ho nechá a já to vůbec nemohu ovlivnit. A mám strach , že me ditětem bude vydírat.Co mam dělat a jak se mohu bránit? Budu za pět minut chvilky rozkoše pikat až do plnoletosti ditětě? Byla to prostě a jednoduše na mě ušita bouda! Potřeboval bych poradit , neboť se mi to zdá moc kruté když jsem hned na začátku zaplatil a pak mam platit ještě x let.Jiní v opilosti dělají horší věci a jdou si jen sednout na pár let, nebo dotanou podmínku ...to je na mě silné kafe.Jak se mohu jako muž bránit? Nebo mam rovnou spáchat sebevraždu? Prosím Tom Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.04.14 14:27

Tome. na sebevraždu to není. No, jestli jsi byl s prostitutkou , tak to na Tebe může jen s tím těhotenstvím zkoušet. Třeba Ti najednou řekne, že potřebuje 5.000 na potrat. I to se může stát. A pochopitelně na žádný potrat nepůjde. Nebo je těhotná, ale možných tatínků je více. Takže opět to zkouší. Co Ty můžeš dělat? Jestli se opravdu narodí dítě, tak dát si udělat testy na určení otcovství. A pak buď *ua* nebo *plac*. Ano, jestli to bude Tvoje dítě, tak budeš platit.

A největší chudák v tomhle případě bude ten malý človíček, který se neprosil nikoho z vás, abyste ho přivedli na svět !

Ohodnoceno: 6x
 
Od: olaf71*
Datum: 06.04.14 15:02

a to není vše. jít bez ochrany do akce s holkou, o které se můžeme domnívat, že je prostitutka, tak tu může být i nedej bože syfilis. kdyby použil ochranu, tak se tu tazatel na nic neptal.

doplněno 06.04.14 20:52:

stálo to aspoň za to? myslím kvalitou

Ohodnoceno: 1x
 
Od: medvidektom*
Datum: 06.04.14 15:56

Takže to je pořád na sebevraždu neboť dítě neuvidím a budu platit beno v tom horším případě to bude nějaká zavažná nemoc...:o(( Ale jako podvedený a hloupý muž se jinak nemůžu bránit. To je na tom světě spravedlnost.V opilosti bylbý chtíč zničí celý život...štipu se , ať se zbudím s toho zlého snu.Děkuji

Datum: 06.04.14 16:05
avatar
No, já bych se víc než případného těhotenství, bála pohlavně přenosných chorob.. :( Z toho bych nespala až do výsledků od lékaře.
A ano, pokud je ta dotyčná těhotná a pokud je dítě Vaše a bude si ho chtít nechat, tak za chyby se prostě platí. Jednou můžete být třeba rád , že dítě bude, protože už žádné další byt nemusí.. Nikdy nevíme co nám osud přichystá.
Tohle není konečná. Lidi kteří udělají jednu chybu třeba za volantem, zaplatí často tu cenu nejvyšší.. Není to spravedlivé, ale takový je život.
doplněno 06.04.14 16:07: Není důvod, proč byste své dítě neměl vídat a jen platit. Kromě povinností byste měl také rodičovská práva. To dítě už za to vůbec nemůže a má nárok na oba rodiče. Jak by bylo Vám?
Ohodnoceno: 2x
 
Od: medvidektom*
Datum: 07.04.14 00:05

Je teď jednoduché do mě kopat uvědomuji si svou chybu , jak mě nachytala jako malého kluka ,ale chtěl jsem poradit.Prostě pomoct jistě nejsem sám takový ...Moc děkuji :o(( zneužila mě krizové situace , že jsem na tom psychycky špatně a má te pravdu pod vlivem alkoholu jsem podlehl a můj usudek špatně rozhodnul. Ale namou obranu neřidil jsem vozidlo jiné tresní činy , které udělají pod tímhle demonem a ve své špatné psychycké situaci.A možná bude ve finále dusledek stejný.Jen tim chci říci , že ostatní dostanou pár roku za opravdové zločiny možná i podmínku či za slušné chováni polovinu a možná i amnestii.Já dvacet šest a možná kriminal či všechno co jsem pracně od nuly vydobil ,tak má to pak cenu? Klidně přijdu abys mě misto toho kopnuti rovnou bodl nebo bodla za tu mou hloupost si nic jiného nezasloužim...Mám peklo teď , a kdybych spachal zebevraždu , tak bych byl v pekle i potom. To je výběr...Proto jsem jen žadal o radu vím jaký jsem hlupak že jsem chtěl někomu pomoct , a netušil jsem co je to za ženu ,alespoň já jsem ji tak neznal.Ale udělala na mě boudu a já idiot ji sežral i s navijákem. Toho jsem si moc vědom :o(( ale teď už je pozdě bycha honit . Pokud nemáte stroj času?

Datum: 06.04.14 17:50
avatar

Nevíte dvě dost zásadní věci. Za prvé, že pokud na dítě budete platit, tak máte taky právo ho vídat - a toho se můžete domoci soudní cestou.

A za druhé, výživné nebudete platit do plnoletosti dítěte, ale pokud půjde na vysokou, tak třeba do 23, 25 nebo i 27 let a déle.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: petrat
Datum: 06.04.14 18:22

S tou sebevraždou si to rozmyslete, máte odpracováno dost let, aby dítě mělo nárok na sirotčí důchod?

Jinak pravidla jsou jasně předem daná - muž si rozhodne jestli chce souložit, a jesli chce použít kondom, o případném těhotenství pak už rozhoduje výhradně žena- pokud jste se rozhodl špatně, je zbytečné brečet, že je to nefér. Důležité je, abyste se z toho poučil, jsou chlapi, co stejnou chybu udělají třeba i pětkrát. Pamatujte si, že chlast ničí lidem životy, a nechráněný sex je velké riziko.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: cuca®
Datum: 06.04.14 19:03
avatar

*palec* krasně napsáno.

Je k uzoufání, ze i my ženy dokážeme být potvory..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: medvidektom*
Datum: 07.04.14 00:07

A my najivní hlupáci...a teď jak z toho ven?

Od: medvidektom*
Datum: 07.04.14 00:30

Když ona si to vyžadovala a tí mě přesvedčila. A ženy to umi a to můžeš být i srizlivý , abych to doni v pohodě vsříknul , a když to člověk udělá , tak mi do oči vzapěti řekne, že nic nebere a že by rada měla se mnou dítě. V tom vidím ten hnus , že už od začátku v tom byl umsl a že zneužila mé špatné situace.Prostě jednou nohou jsem šlapl do bláta a tou druhou do ještě vedších sraček. A teď Babo raď.Děkuji

Datum: 07.04.14 07:37
avatar

Baba radí! Jsou 2 možnosti: buď Tě přitáhla, jako tatínka, i kurvě utíkají roky a i ona by ráda měla dítě, kterému se léta třeba bránila. Jen je mi velice žinantní, že dosáhla toho, čeho dosáhnout chtěla a ještě si to NECHALA ZAPLATIT! Svatá prostoto! Ta má tedy tržní myšlení!

Nebo z toho nebude nic, ona viděla oslíka, navíc opilého a teď bude třeba vymáhat peníze na potrat. Snadný přivýdělek.

V každém případě je to nepříjemné, nehledě k tomu, jaké choroby si může člověk od takové "nádoby hříchu" vysloužit. Jít s cizí a navíc značně opotřebovanou ženou bez kondomu, to už tedy je skoro totéž co sebevražda. Navíc, pokud je skutečně těhotná, dítě se nemusí narodit zdravé. Ve vsi nedaleko nás byl notorický alkoholik, děti si pořídil v alkoholickém stavu a oba byly takové chudinky, že by jeden zaplakal. Uslintaní, debilní, domlouvali se skřeky. Vydrželi oba asi do 25 let, dneska už jsou oba po smrti. A mohli to být zdraví lidé, nebýt chlastu! *bum*

Takže jestli je to pravda a dítě je na cestě, doufat, že bude zdravé. Jinak se nedá poradit nic. Jen přemýšlet dopředu. Je to podobné jako vletět s autem do křižovatky na červenou a doufat, že mě zrovna nic nesmete. To dítě za nic nemůže, ani za povětrnou matku, ani za ochlastaného otce. Mělo by mít stejně hezký život, jako každý jiný tvoreček. A zatím...

Poradila bych ještě jedno - dát si udělat testy, zda nejsi HIV pozitivní. To by byla ta poslední kapka. Za jedno zaskotačení tvrdý trest, ale pán bůh Ti nedal jen přirození, ale i mozek. A i toho by měl člověk umět vhodně použít. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 07.04.14 09:43
avatar

Hlavně nepanikařte předem. Ještě vůbec nevíte, zda je těhotná a kolikátý jste byl v pořadí, na koho to takto zkusila. Nemuselo se to povést zrovna Vám přece. Pokud se na Vás obrátí s tím, že je těhotná s Vámi, řekněte jí, že budete požadovat testy otcovství. Pokud by dítě nebylo Vaše, není co řešit. Pokud ano, pak Vám nezbyde nic jiného, než se smířit s tím, že jste otec. Na sebevraždu zapomente a chovejte se jako zodpovědný chlap. Ale jak říkám, řešíte něco, co ještě nenastalo. Poučte se z toho a nechovejte se zbaběle už nyní...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.14 11:32
avatar

Zkusím se oprostit od toho, že vám nevěřím. Opil jste se a měl sex-to chápu, opil jste se a měl placený sex-to nechápu. V opilosti jste se stihl zeptat zda bere HA-no tak to rovněž nechápu. S prostitutkou se obyčejně nescházíme po prožité noci, mnohdy nezná ani klientovo jméno a adresu aby přišla zdělit, že je těhotná, už vůbec ne. Pokud by toto udělala žena co chce dítě bez tatínka (dotazy tu na toto téma jsou) nikdy by vás nekontaktovala. Bránit se můžete, pokud vás udá jako otce, budete trvat na testu otcovství a když budete určen jako otec, budete platit. Nechráněný sex, být vámi jdu na vyšetření , kapavka, syfilis, AIDS to je asi horší jak to dítě.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.