Jak mu to mám vysvětlit?

Od: Datum: 05.04.14 19:44 odpovědí: 6 změna: 06.04.14 08:59

Odkopla jsem jednoho kluka, ale teď mě to moc mrzí, už mě ale nechce zpátky co mám dělat?:(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: cuca®
Datum: 05.04.14 19:49

Nic, to si musíš rozmyslet dopředu.

Pises "odkopla". To slovo samo o sobe zni hrozne.

M

a hrdost, to je dobře.

Ach ta puberta, někdy to je slozite, vid?

Ohodnoceno: 2x

Od: ben®
Datum: 05.04.14 19:50

Dobrý den, pokud jste ho odkopla, tak to nechte být. Dejte mu šanci, aby si našel něžnější stvoření, které nebude odkopávat - to se nedělá. Zdravím!

Ohodnoceno: 5x

Datum: 05.04.14 19:57

tak ti treba! neudelas nic , kdyz nechce.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 05.04.14 19:59

Smířit se s tím a nechat ho žít. Jak byste se cítila Vy, kdyby toto udělal Vám? Poučte se z toho pro příště...

Ohodnoceno: 3x

Od: hop®
Datum: 05.04.14 20:02

A co mu ještě chcete vysvětlovat? Naprosto ho chápu, určitě si najde rozumnější dívku. A Vy si příště své chování předem dobře rozmyslete, abyste pak nemusela litovat...

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.04.14 08:59
Co dělat? Poučit se, že do lidí se nekope a to ani obrazně řečeno. Poučit se, že než člověk udělá jakýkoli zásadní krok, musí vše dobře zvážit. Poučit se, že ne vše jde vrátit zpátky. Poučit se, že nemůžu mít všechno. Poučit se, že ztracená důvěra je ztracená a hotovo... Každý dělá chyby, ale jen hlupák se z nich nepoučí. Přeji jiný lepší vztah. ;) M
Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.