Pánské kalhoty - tvar?

Od: Datum: 28.11.12 23:12 odpovědí: 9 změna: 29.11.12 14:54

Zdravííím :D jsem kluk a poprvé jsem zkusil koupit kalhoty na internetu, normálně ze značkového obchodu, jenže mi přišlo že jsou od obrázku dost odlyšné tím, jak jsou tvarované :D ptal jsem se jestlimi neposlali nějaké špatné a prej ne, že to kontrolovali. No maj vypadat nějak takhle http://static.supersklep.com/…su_carlin_chino_chocolate.jpg jenže na obrazku jsou takovy pěkně jakbych to řek :D navlněny nakrouceny, jenže v realu to tak vubec není... to je na to nějakej trik, aby to tak vypadalo, nebo ten obrázek je prostě přikrášlenej?:D Díky za odpovědi =).

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 28.11.12 23:55

Lákavě vypadají všechny hadry (oděvy) namustrované na modela (či modelku) kvůli focení...

BTW - toto je včil in?

*nevi*

Ohodnoceno: 1x

Od: raxex
Datum: 29.11.12 14:53

Nevím jestli je to in, prostě se mi líbily.

Od: luke237
Datum: 29.11.12 03:56

Asi budes muset obrazek, jak vypadaji ty kalhoty na tobe, aby ti tady odbornici mohli poradit.

Od: dery®
Datum: 29.11.12 07:13

Záleží na postavě.

Já mám s kalhotami taky problém, protože když je vidím, na modelce s rovnou postavou, vypadají určitě jinak, než když je dám na sebe - se širokými boky a silnějšími stehny, aneb hruškoidní tvar...

Pokud se ti nelíbí, šup s nimi zpátky, než ti uplyne 14denní lhůta na vrácení zboží bez údání důvodu.

Datum: 29.11.12 14:54

Právě nevím jestli je mám vracet, protože se mi líbí, až na tohle no =/ jinak barva a material je fakt supr =).

Datum: 29.11.12 08:54

Můžeš mít silnější nohy a vše je pak jinak .Jak je již napsáno máš možnost je vrátit .

Lepší je koupit v obchodě, kde si jich můžeš víc vyzkoušet.

Datum: 29.11.12 14:48

Právě že silnější nejsem, 186cm 74kg a zdají se mi být právě dost dlouhé, a kdesi jsem čet že na obrázku je velikost 32 =/ takže tu samou co mám já.

Od: luke237
Datum: 29.11.12 09:19

Stejne je divne, ze ty kalhoty jsou takove narasene i od kapes az nekam do pulky lytek (nebo alespon ke kolenum). *sok* Cekal bych, ze se v teto oblasti provesi a nachumlaji se az od te poloviny lytek, kde budou dole zarazeny u kotniku. *ee*
Jinak jak uz lidi radili, nejlepsi je obleceni a boty kupovat v krame, kde si to muzes vyzkouset a podivat se na sebe v zrcadle.

Datum: 29.11.12 10:05

Já si myslím, že ty kalhoty na pánovi je mnohem větší velkost, hlavně co se týče délky, než pán potřebuje. Fotograf jednoduše na pánovi kahoty "nařasil" - měl z čeho. Pokud byly (a to je podle mne pravděpodobné) pánovi kalhoty velké v pase, dal mu pásek (není vidět). Obecně si teď kluci kupují větší a delší kalhoty než potřebují (vím a vidím to u mého 19 letého syna, kupuje kalhoty o cca 15 cm delší - pak jsou nařasené, a když je v botách, "zarazí" se mu o boty - jinak vypadá jako lachtan, chodí po bytě "po kalhotách", a já jsem na mrtvcici...).

Ohodnoceno: 1x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.