Nemůžu najít tampon

Od: Datum: 29.03.14 11:19 odpovědí: 10 změna: 31.03.14 12:20

Ahoj holky, mám takový nepříjemný problém, stydím se to tady diskutovat, ale tak snad to pochopíte...

Zavedla jsem si na noc tzv. česnekový tampon (česnek obalený v gáze s přivázanou šňůrkou, zavádí se při počátku nějakých obtíží) no... jenže když jsem ho chtěl ráno vyjmout, nikde nebyl, a nenašla jsem ho ani v posteli nebo tak, říkám si, jestli nemohl nějak zůstat "tam", ale na druhou stranu zas dala jsem ho jen na krajíček a nechala docela dlouhou šňůrku, takže ta možnost je asi minimální, ale i tak se radši ptám, myslíte že to je možné?...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 29.03.14 12:57
avatar

Dobrý den, pokud tam tampon byl a není venku (ani pod postelí), tak bude uvnitř.

Hledejte lépe a hlouběji - patrně již nebude vcelku. Zdravím!

doplněno 29.03.14 17:02:

wamp - možná je pro tazatelku důležitá i ta diskuze pod tím článkem v odkazu. Já bych stejně, jak tam píše jedna paní, zůstal u česneku na topinku. Ještě, že nemám tyto potíže a ani ten "otvor". Být ženou je někdy asi hrozná řehole.

doplněno 30.03.14 10:30:

Tak nevím, ale když budu uvažovat "technicky", tak se to asi ztratit nemohlo. Mohla jste to vytratit někde v bytě, v posteli nebo i na tom WC. Ale, jak dlouhá byla ta šnůrka?

To by přeci bylo vidět i v tom WC. Hledala jste to hned nebo až po návštěvě toalety?

No, a v sobě nic necítíte (ani to pálení)? Je to nějaká záhada. Pokud to budete ještě někdy zkoušet, tak to asi bude chtít dlouhou šnůrku a na její konec něco přivázat. Ale, tím to nechci zlehčovat.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 29.03.14 13:02
avatar

Ahoj holkoMohlo se ti také stát(a to se stává/,že,když jsi konala potřebu,ať už malou nebo velkou,a více jsi zatlačila,tak ten tampónek prostě vyjel do toalety.Tomu bych se přikláněla nejvíce ;)

doplněno 29.03.14 16:54:

Jj,tady to píší-léčba kvasinkové infekce: http://www.jenzeny.cz/moda/zd…ba-kvasinkove-infekce-97.html Myslím,že by bylo potřeba,co nejdříve navštívit gynekologa!

Ohodnoceno: 1x
 
Od: cuca®
Datum: 29.03.14 13:04
avatar

Tedy to je odvaha, tento zpusob leceni.

Pokud vam ten "lecebny" zazrak zustal uvnitr, zajdete na pohotovost na gynekologii.

Do pondeli bych to tam tedy nenechala.

Bozinku, to vas ten cesnek nestipe?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: roza*
Datum: 30.03.14 10:05

trochu ano, ale vždycky to pomohlo a nemusela jsem použít chemickou léčbu.

Od: roza*
Datum: 30.03.14 10:08

no a já právě nevím, jestli by to vůbec mohlo být uvnitř, dala jsem to jen nakrajíček s tím, že část gázoviny byla venku a taky dlouhá šňůrka. přijde mi, že to není možné aby to tam tak dokonalezmizelo, že to ani nenahmatám.

Od: wamp®
Datum: 30.03.14 11:59
avatar

Protože jsi ten tampón spláchla do wc,když byl na krajíčku,tak je to jasné*hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.03.14 12:43
avatar

Sice se tento způsob léčby může zdát na první pohled divný, ale má logiku. Česnek působí podobně jako slabé antibiotikum ale navíc je ještě zásaditý. A jak víme, různé bakterie, viry, plísně, to vše se přemnožuje a způsobuje problémy v kyselém prostředí. Takže česnek na toto asi může skutečně znatelně zapůsobit. Z tohoto důvodu se česněk dá použít při zažívacích potížích z překyslení a při problémech třeba ve střevech. Určitě by také pomohlo nesnižovat kyselost jen takto lokálně, ale celkově omezit konzumaci sladidel, chemie, atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 30.03.14 12:51
Co to píšete? V pochvě má být kyselé prostředí, proto tam jsou také bakterie mléčného kvašení, které zabraňují přemnožení jiných bakterií, které pak způsobí zánět.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 30.03.14 15:20
avatar

Je to tak,v pochvě je kyselé prostředí... http://cs.wikipedia.org/wiki/Pochva

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.03.14 12:20
avatar

Má rada, zajít na gynekologii, lékař jednak zjistí, zda "česnek-tampon" je uvnitř, případně vyndá a zaroveň vyšetří a odborně určí vhodnou případnou léčbu daného problému.Nevím kolik je ti let, ale tak i tak se na preventivní prohlídky chodit má, myslím, že zvláště když se naskytne problém, tak bez ohledu na věk.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.