Špatná chůze

Od: Datum: 25.03.14 06:59 odpovědí: 6 změna: 06.05.14 15:47

Dobrý den, mám problém s chůzí, asi chodím moc na paty a tak mám za chvíli na botách prošoupané podrážky na patě. Co mám udělat ,abych tak moc na paty nechodila? díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.03.14 07:06

Zkusil bych balet, tam by vás to mohli odnaučit. :D

Ohodnoceno: 0x

Od: buss®
Datum: 25.03.14 08:40

Nedupat na paty... míírně předávat dopředu ale stejně došlápnout na patua váhu přenášet, nedupat.

Od: wamp®
Datum: 25.03.14 08:41

ZdravímMusíte se naučit chodit,to není vtip... http://ona.idnes.cz/casting-n…spx?c=A120904_134506_styl_sck

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.03.14 09:42

Zdravím též, pořiďte si dobré vložky do bot, nenoste boty s měkkou gumovou podrážkou typu Converse, která se rychle schází, a navštivte ortopeda, který Vám ukáže, jak chodit a doporučí vhodné cviky.

doplněno 25.03.14 13:41:

Kartaginec - víc hlav víc ví:). A pokud se shodou, tím lépe.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 25.03.14 11:58

A jako doplněk - zajděte si k ortopédovi, třeba máte nějakou displasii či něco takového, ce si špatnou chůzí kompensujete.

doplněno 25.03.14 12:01:

Koukám, že ortopéda doporučují i přede mnou. Jednak se omlouvám za přehlédnutou duplicitu, a jednak to můžete brát jako potvrzení relavantosti té rady. (Ostatně oba zmiňujeme různé aspekty, ale ta návštěva ortopéda je základ.)

Od: lolla
Datum: 06.05.14 15:47

Dobrý den. Jestli můžu poradit dojděte si do obchodu Vivobarefoot viz. http://www.vivobarefoot.com/eu nejblíže v Praze ulice Divadelní. Tato značka razí teorii návratu k chůzi na boso #což je od základu přirozené#. Dnešními botami se noha lidí deformuje a proto většina lidí má váhu na patách. V obchodě či na stránkách se dozvíte mnohem více.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.