Svědění na kloubu ruky se strupovým zarudnutí

Od: odpovědí: 2 změna:

Pěkně zdravím.Mám problém, který se mi objevil na kloubu prstu.Je to cca měsíc. Velikost je jako pětikoruna,vzledově připominající popáleninu.Velice mě to svědí, vyzkoušela jsem mast betadene,pityol. To svědění mě nutí stále si tu ruku škrábat. Jsem alergická na některé prací prostředky,na kovové předměty ... Analergin mi na to nepomáhá.

Děkuji za odpovědi

2 odpovědi na otázku

 

 


4x
avatar megacruiser

To bude asi ekzém. Pokud máte i alergie, je to celkem jasné - alergie i ekzémy a další kožní defekty jsou projevem oslabení jater. Příčin, proč jsou játra oslabena může být více. Příliš chemie nebo jedů pravidelně ve stravě, tím myslím i jedy jako je alkohol a jiné drogy. Přílišná konzumace lilkovitých rostlin a z toho plynoucí douhodobá otrava solaninem může být také příčinou. A nejčastější příčinou bývá nedostatek železa - častý u lidí konzumujících hodně mléka a mléčných výrobků - mléko doslova ničí železo v organizmu. Zkuste třeba měsíc každé ráno sníst misku kaše z vařených jáhel a uvidíte, jestli to pomůže.

Můžete na ekzém zkusit nějaké mastičky, ale zásadní je zlepšit stav jater, potom by se měl problém ztratit sám.

 


0x

Jděte k lékaři.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]