Dárcoství vajíček a jaterní fibróza

Od: odpovědí: 2 změna:

Ahoj, zvažuji dárcovství vajíček. Zajímalo by mně, jestli při stimulaci nemůže být zdravotní problém v souvislosti s tím, že mám jaterní fibrózu. Máte někdo zkušenosti?

Psala jsem do centra asistované reprodukce v Praze, vyplnila jsem online dotazník, kde jsem uvedla i problém s játry, po kterém mně v zápětí kontaktovali a nabídli mi termín první konzultace. Jde mi to o to, jestli opravdu můžu být dárkyní a také se obávám zdravotních následků v případě hyperstimulačního syndromu.

Ps. jaterní fibrózu mám z velkého množství antibiotik, která mi byla podávána v dětství. Od lékaře mám zákaz hormonální antikoncepce. Jinak ale žádné léky na játra předepsané nemám.

Děkuji

2 odpovědi na otázku

 

 


0x

Divím se vám, že si na živobytí nejste schopna vydělat jinak. Zdravím nevynikáte, tak proč rozdávat vadné geny dál.

Nejste zdravá,neměli by vám to vůbec povolit a to nejen kvůli vadným genům,ale hlavně kvůli vašemu zdraví! Bere se spousta hormonů,injekce,budete nateklá a budete zvracet,musíte po celou dobu sexuálně abstinovat apod.,známá to podstoupila,ale je úplně zdravá a říkala,už nikdy více.Sice dostala max. 15 tis.,ale nestojí to za to.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]