Hustější vlasy a zahuštění vlasů

Od: Datum: 10.03.14 23:36 odpovědí: 3 změna: 11.03.14 07:30

Chtěl bych se zeptat na hustější vlasy a zahustění vlasů , hodně lidí mi doporučuje tohle http://hustejsi-vlasy.cz/e/za…-vlasu-1/zahusteni-ihned-5-5/ tadyk je video jak to funguje


děkuji moc za odpovědSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.03.14 00:10
avatar

Ta paní na videu sice má vlasy prořídlé, ale hlavně má dost velké odrosty (které působí dojmem pleše) - čímž je vše ostatní zákonitě zkresleno. S přípravkem nemám ale žádnou zkušenost, ani jsem o něm neslyšela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.03.14 01:10
avatar

Všechny tyto přípravky fungují na jednoduchém principu. Vlasy jakoby "nafouknou", rozšíří, takže jsou objemnější. Příčinu padání vlasů nebo jejich oslabení to vůbec neřeší a dlouhodobě jsou nanic.

Pokud chcete mít silné vlasy, musíte mít v pořádku organizmus. Oslabené orgány se vždy začnou projevovat zhoršením kvality vlasů a jejich padáním. Podle některých studií to takhle zařídila u mužů příroda z toho důvodu, aby ženy na první pohled viděly, který jedinec je zdravější a tím pádem vhodnější jako otec jejích dětí. Zdravější jedinec měl dřív větší pravděpodobnost, že nezemře předčasně, bude silnější a o svoje potomky se lépe dokáže postarat. A ono to tak funguje dodnes - vážná onemocnění, oslabení orgánů nebo celkové oslabení organizmu se vždy projeví plešatěním. K tomu také jinými projevy, samozřejmě. Třeba tloustnutím, zvýšeným pocením, změnami v obličeji. Podle typu pleše prý jde dokonce určit, který orgán má problém.

wiki: Z chemického hlediska vlasy obsahují uhlík, vodík, kyslík, dusík, železo, měď, zinek, jód, 20 různých druhů aminokyselin, proteiny, lipidy (např. cholesterin) a vodu (asi 12 % hmotnosti vlasu).

Obecně to chce mít hlavně dostatek železa, které dnes chybí většině populace. Stačí trocha kaše z jáhel každý den. K tomu je dobré dodat i nějaký ten Zinek - třeba jíst semena z dýně. Nepřehánět to s mlékem a mléčnými produkty, které železo likvidují. Hodně omezit cukr - překyseluje organizmus a jak víme, v moc kyselé půdě tráva neroste. S překyselenou krví slábnou vlasy.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: najkerr
Datum: 11.03.14 07:30

Ano fungují tak jak pišete rozšíři nafouknou, ale o to jde přeci ne? aby to nevypadalo nevzhledně a ohledně té plešatosti, muži za to nemužou, jak to mají dědičné a to androgenní alopecie je tak asi s tím težkou udělaji aspon tak jak vy říkate, tadyk je něco na co bych chtěl slyšet názor, děkuji http://www.hustejsi-vlasy.cz/…okator-a-zhustovac-vlasu-4-4/

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.