Domácí výroba kostýmů pro Broučky

Od: Datum: 10.03.14 14:48 odpovědí: 2 změna: 10.03.14 15:53

Děti budou hrát divadlo: Broučci. Nemá někdo zkušenost s výrobou kostýmů pro broučky? Jak vyrobit křídla s krovkami?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 10.03.14 15:19

Kdysi dávno jsem si šila kostým pro berušku. Dva půlkruhy molitanu tloušťky asi 2cm jsem zašila do červené látky a nahoře sešila asi 10cm k sobě, našila černá kolečka jako tečky, popruhy a nosí se to jak batoh. Vypadá to dobře a drží. Jako křídla pod krovky bych našila kus organzy.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 10.03.14 15:53

Je to už hodně dávno. Dělala jsem brouččí křídla ze silnějšího drátu. Šikovný taťka ho ohnul do tvaru křídel. Tuto kostru jsem potáhla starými punčochami a byla z toho krásná pavučinková křídla. Přiděláno na popruzích. Dneska se už asi ty tenoulinké punčochy na podvazky nenosí, ale nevadí ani punčocháče, udělají stejnou službu, jen budou asi drobet silnější.

Tehdy nosili dospělí i děti barety. Na dětský tmavý baret jsem přišila z drátu tykadélka, omotala je černou stuhou a nahoře jsem je zakončila malými černými bambulkami z vlny. A brouček byl na světě. Jaga.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.