Infekce z bazénu?

Od: odpovědí: 4 změna:

Ahoj! Před pár dny jsem byla na bazénu a od té doby mám výtok silný jako obvykle ,ale takový nažloutlý lehce zapáchající.Nic mě nesvědí nebo nepálí,ale i tak může to být zánět nebo se to za pár dní ztratí?

4 odpovědi na otázku

 

 


1x
avatar martinaa

Ano, antibiotika oslabují vnitřní mikroflóru, až polovina žen trpí po dobrání antibiotik gynekologickými problémy. Výtok samotný nevadí, pokud nesvědí, nepálí, nezapáchá. V tvém případě bych si ale raději zašla na gynekologii, pobyt v bazénu skutečně mohl v oslabeném prostředí pochvy vyvolat problém.

 


1x
avatar babajaga

Spíš než s bazénem mají Tvé problémy souvislost s těmi antibiotiky.Před lety mi jich obvoďák balení naordinoval, angína neustupovala, přidal tedy další balení. A já se gynekologicky tak rozhodila, že jsem se dávala dohromady hodně dlouho.

Chce to zajít k ženskému lékaři, vezme vzorky a nasadí vhodnou léčbu. Samo se to zřejmě neztratí. Po dobu léčby bys neměla bazén navštěvovat. Jinak si myslím, že při vhodné léčbě to za několik dní zmizí. Jaga.

 


může to být tím ,že jsem před cca 10 dni dobrala antibiotika?

 


0x
avatar babkazov
Měla byste hodně jíst jogury a kysané výrobky z mléka, kyšku, podmáslí. To všechno na podpoření mikroklima v těle, které antibiotika zlikvidovala. ;) Na mytí intimních partií nepoužívejte mýdlo, ale gel pro intimní hygienu.

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]