Infekce z bazénu?

Od: Datum: 07.04.14 19:30 odpovědí: 4 změna: 08.04.14 10:21

Ahoj! Před pár dny jsem byla na bazénu a od té doby mám výtok silný jako obvykle ,ale takový nažloutlý lehce zapáchající.Nic mě nesvědí nebo nepálí,ale i tak může to být zánět nebo se to za pár dní ztratí?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lilil
Datum: 07.04.14 19:33

může to být tím ,že jsem před cca 10 dni dobrala antibiotika?

Datum: 07.04.14 19:46

Ano, antibiotika oslabují vnitřní mikroflóru, až polovina žen trpí po dobrání antibiotik gynekologickými problémy. Výtok samotný nevadí, pokud nesvědí, nepálí, nezapáchá. V tvém případě bych si ale raději zašla na gynekologii, pobyt v bazénu skutečně mohl v oslabeném prostředí pochvy vyvolat problém.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.04.14 07:07

Spíš než s bazénem mají Tvé problémy souvislost s těmi antibiotiky.Před lety mi jich obvoďák balení naordinoval, angína neustupovala, přidal tedy další balení. A já se gynekologicky tak rozhodila, že jsem se dávala dohromady hodně dlouho.

Chce to zajít k ženskému lékaři, vezme vzorky a nasadí vhodnou léčbu. Samo se to zřejmě neztratí. Po dobu léčby bys neměla bazén navštěvovat. Jinak si myslím, že při vhodné léčbě to za několik dní zmizí. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.04.14 10:21
Měla byste hodně jíst jogury a kysané výrobky z mléka, kyšku, podmáslí. To všechno na podpoření mikroklima v těle, které antibiotika zlikvidovala. ;) Na mytí intimních partií nepoužívejte mýdlo, ale gel pro intimní hygienu.
Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.