Boty na pdopatku jsem vysoka

Od: Datum: 26.02.14 19:57 odpovědí: 6 změna: 27.02.14 08:07
Ahooj. Hrozně se mi líbí boty na podpatku. Holkam to sluší. Jenže většina holek jsou malé, takže je to vyvysi a je to OK. Ale ja šla včera do obchodu a uviděla boty na 10 cm podpatky, jsou přímo božské! Jenže ja merin 175 cm a s botamá tedy 185 cm...myslíte že je mohu nosit, nebo je to opravdu blbý. Ja jsem do nich úplně zamilovaná a myslím že mi i sluší...a ještě něco, jak v tom chodím a vypadat normálně? :D musím delat strašně malé kroky..:D díky..:)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.02.14 20:00

Pokud tvůj partner má 195 (což není nic až tak neobvyklého), jste dobrý pár. :)

Ohodnoceno: 1x

Od: ma*
Datum: 26.02.14 20:00

Určitě můžeš, holky od modelek mají s těmi podpatkami ještě víc, :) nos co se ti líbí, v čem se cítíš dobře a co ti sluší ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.02.14 21:21

Můžeš, proč ne, ve vysokých podpatcích ženské nohy vyniknou.

Ovšem zdá se mi, že je čím dál méně vysokých kluků. Většinou tak kolem 175 - max. 180. Tak abys třeba o plese nečněla nade všechny. Pokud máš vysokého manžela či partnera, je to v pořádku a bude vám to spolu slušet. Jinak bych si to rozmyslela a asi zvolila přece jen nižší. Jaga.

Od: ollie*
Datum: 26.02.14 21:27

Mám úplné stejnou výšku, zimní boty mám na 5cm podpatku. V lodičkách mám 183cm a to jsem dlouho hledala nějaké bez platformy. Kašli na to, co si myslí ostatní, když ses do tich botů zamilovala, kup si je. A na podpatkách ani nevypadá dobře, když děláš dlouhé kroky, takže vpoho. Kdyžtak si chůzi na podpatkách nacvič doma.

Datum: 26.02.14 23:08

Ty botičky si rozhodně kupte.

Tady je návod, jak správně chodit na podpatcích: http://www.prozeny.cz/magazin…vypadat-smesne-naucime-vas-to

Doporučuju zejména to video - je to krátký a velmi jasný a srozumitelný návod, jak na podpatcích vypadat skvěle a elegantně ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 27.02.14 08:07

Když jsem byla mladá, se svými 173 cm výšky, mužové bývali dost pod 180 cm. Na 1.máje jsem čněla nad náměstím. Mladý muž, který se mi velice líbil, o mně utrousil něco o žirafě. Já jsem se tak naštvala, že jsem si koupila podpatky: Když jsem vysoká, tak ať to stojí za to. A nosila jsem je celý život. Až s důchodem jsem si pořídila pohodlí. A dnes, když někdo řekne, jestli moje jorkinka není nějaká velká, zasměju se a řeknu: My jsme dvě velké holky. Jako koně. :-D Boty na podpatku si kupte a taky si kupte nějaké pěkné prádélko, které, je to sice na hlavu, když to nikdo nevidí, ale notně zvedne sebevědomí a dobrý pocit ze sebe. Usmát se, narovnat a vykročit. Světe, koukej, jak jsem pěkná!

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.