Co vám pomohlo na celulitidu?

Od: Datum: 03.03.14 19:17 odpovědí: 12 změna: 06.03.14 15:00

Ahojky slečny, ráda bych se vás poptala jestli máte nějaké zkušenosti s celulitidou. Jelikož se blíží léto chci do plavek vypadat dobře. Pomohli vám nějaké přípravky co se mají v masírovat do kůže? :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.03.14 19:45
avatar

"Přípravky na celulitidu" zhubnou tak akorát peněženku. Změňte jídelníček, přidejte dostatek pohybu a výsledek se dostaví.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 03.03.14 20:13
avatar

Nic. Snad jen pohyb, hodně tekutin. Ale ty přípravky jsou na nic. Kromě toho, celulitidu má kdejaká ženská, i štíhlá i tlustá. Nechápu, proč se okolo toho nadělá tolik řečí. Když se podíváte na ta obézní těla, co se kolikrát vystavují na plovárnách, tak možná ještě vypadáte jako modelka... Chce to mít vysoké sebevědomí a zazáříte i s celulitidou. Ostatně, kdo je dokonalý?

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.03.14 04:41
avatar

Celulitida je nevyléčitelná, dá se jen zmírnit, nebo zamaskovat korektory. Pomáhá hodně pohybu, hodně tekutin, a event. lymfatické masáže... Žádné zázračné mastičky či krémy neexistují...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.14 13:47
avatar

Ahoj, já jsem hubená,dost sportuju, hodně piju a celušku jsem měla stejně. Zmírnila jsem ji ale docela dost tím, že jsem ji "žehlila" galvanickou žehličkou,a pak takové ty klasické masáže ve sprše:) Nakonec jsem zašla na kryolipolýzu s rázovou vlnou,na 3 ošetření, za 9 000 Kč, a je po starostech:D

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.14 15:01
avatar

Zakoupila jsem před lety,v dobré víře, od Avonu krém za 500, pravděpodobně bych ho potřebovala dva kbelíky. Vypadám dobře i s celulitídou.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lotus*
Datum: 04.03.14 20:09

Léto se blíží, bude přibývat i nabídek... Přípravky mají vždy jen doplnit masáž a proti celulitidě je vždy třeba bojovat komplexně - tedy stravou, pohybem, dostatkem tekutin. Pravda, že i mě by zajímala ta rázová vlna - co je to zač a jestli to funguje, když to teď mají ve slevě (asi ještě není sezóna).

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.03.14 20:17
avatar

Takzvaná celulitida je normální vlastnost ženské pokožky. Pokud budete chtít proti tomu bojovat, strávíte usilovným a zuřivým (a beznadějným) bojem celý život. Na to bych se teda vykašlala - umím se bavit jinak, a jestli mám celulitidu, tak můj manžel si jí nikdy nevšiml. A mně je ukradená. Ženské, neblbněte, nekrmte ty výrobce kosmetických nesmyslů proti celulitidě... jak to, že moje babička tohle slovo neznala? Protože ho vymysleli až před pár lety, a od té doby s ní doděšené ženské "bojují".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.03.14 13:52
avatar

Fakt to funguje, teda alespoň ně mě, takže ať si každý říká co chce, u mě zabrala:) byla jsem na ní cca před rokem a půl:) Důvodem byla zvědavost, zda to opravdu funguje, jinak mi celulitida taky nevadila, nebyla extra viditelná:) Je to bezbolestné a je to liposukce zmrazením.Z počátku jsem cítila lehký tlak na kůži a chlad, ale během asi 2 hodin zmizel.Výsledek jsem viděla již po prvním zákroku a s dalšími se to jen lepšilo.Každopádně kdyby jste to chtěla zkusit, tak pozor, ať je přístroj Zeltiq, který má povolení od FDA. Nebo přístroj M-50, ale u něho je těžké rozlišit, zda je to opravdu ten správný, protože výrobců je mnoho a né všechny fungují tak, jak by jsme očekávali. Je samozřejmé, že pokud neupravíte jídelníček a pohyb tak se vám celuška stejně vrátí, ale zase můžete zákrok opakovat. Někomu vydží výsledek půl roku, někomu rok a někomu víc, třeba jako mě, ale je pravda, že masíruju jak divá:D

Ohodnoceno: 1x
 
Od: ivik®
Datum: 05.03.14 15:20
avatar

A kde vám to dělali? A prosím,i za kolik peněz,jestli to mohu vědět?

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 06.03.14 11:59
avatar

Studio estetické medicíny (www.medlaser.cz), cena za obě stehna(jen jedna strana stehna, ze boku a ze zadu) byla 2500 Kč, teď to vychází kolem 3000 Kč, dávají i slevu na dopravu při každém ošteření a teď je tam myslím i sleva na samotnou kryolipolýzu, ale nevím, zda i na stehna nebo jen na bříško.Měla jsem tři ošetření, takže 7500 Kč, plus jsem si k tomu zakoupila ty masážní prostředky.Dělají i obě strany stehen, to vychází na 6000 Kč obě stehna, ale jak říkám, já mám jen jednu stranu a bohatě to stačí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ivik®
Datum: 06.03.14 15:00
Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 05.03.14 13:55

Nebylo o tom něco včera v ČT 1?

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.