Oranžový obývak-jaké závěsy?

Od: Datum: 24.02.14 08:27 odpovědí: 12 změna: 25.02.14 04:53

Dobrýd en, mám oranžový obývák vše sladěné..Chtěla bych závěsy na okna poradite jakou barvu?maji tedka krásné oranžové ale to už by asi bylo moc...děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ivik®
Datum: 24.02.14 08:41

Asi bych volila i bílou,tím snad nic nezkazíte...

Ohodnoceno: 1x

Od: ben®
Datum: 24.02.14 08:47

Dobrý den, měl jsem kdysi nábytek v kombinaci oranžová s bílou - asi tak půl na půl.

Koberec byl tmavě hnědý a i závěs v okně byl oranžový. Já měl pocit, že je to hezké a nikdo to ani neodsoudil, jako nevkusné. A když svítí sluníčko přes oranžový závěs, tak to nemá chybu. Já bych se toho nebál - oranžová barva dělá teplo a náladu. Zdravím!

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.14 10:34

Já zkusila zelenou, máme ji na stěně s oranžovou (jedna zelená druhá oranž.) a dělá to dobrotu i s tou hnědou (my kombinovali se dřevem). Nedávno jsem našla stránky od IKEI a tam je program na vyzkoušení jak k sobě barvy ladí.

www.ikea.cz

Ohodnoceno: 0x

Od: ma*
Datum: 24.02.14 10:45

Já mám zelený pokoj a oranžové závěsy - obě barvy jsou takové nekřiklavé, příjemné a myslím, že jdou k sobě pěkně. :),

Datum: 24.02.14 13:44

Mám troje závěsy k oranžovému pokoji- jedny zelené, druhé žluté a třetí jsou červené.Všechny vypadají dobře:) Určitě se nebojte, myslím že nic nezkazíte:)

Od: martina1105*
Datum: 24.02.14 14:03

k oranžové se hodí jednoznačně hnědá různého odstínu.

Datum: 24.02.14 17:09

K oranžové se hodí naprosto všechny barvy. I šedá, od holubiččí, až po tmavou. Akorát bych se bála bílé barvy. Byla by příliš dominantní.

Datum: 24.02.14 17:20

K oranžové zelenou, vymaloval jsem si tím pokoj - svě stěny zelené, dvě oranžové, a vypadá to parádně, ty dvě barvy k sobě krásně ladí.

Datum: 24.02.14 18:37

Rozhodně bych nedávala oranžové, ale záleží, říkáte, že máte vše sladěné, to znamená vše oranžové? Záleží hodně na odstínu, ale určitě se k oranžové hodí například bílé doplňky tzn.: vázy, sedací souprava, koberečky a závěsy, popřípadě můžou mít závěsy lineární barvu od oranžové po bílou, zde již závisí na doplňcích. :)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 24.02.14 19:53

Zelené nebo žluté:)

Datum: 25.02.14 03:58

Nebojte se já mám vše do oranžova a na velkém fr. okně a dveří na terasu oranž. voály a asi metr od země jsou na nich velké uzly utvořené jen ze smyčky na voálu. . na smetanové malbě jsou tři pásy tapety oranžovo šedé ve stejné barvě dva s výraznou květinou a uprostřed oranž. šedivé pruhy. To samé na protější zdi.Potrpím si na extrémy ale vkusně dle svých přátel.. i doplnky jako je velká oranž. váza a v ní rudé máky.oranž. konvička s býlím vzorem na vodu na kytky A v neposlední ředě oranž .polštářky na sedačce hnědé.I když je přítmí v pokoji je světlo které je teplé a novodí dobrou náladu.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 25.02.14 04:53

K oranžové bych dala jedině hnědou.Oranžová je zářivá, hnědá /čokoládová/ naopak tlumí a ty 2 barvy by se krásně doplňovaly. Samamám obývák dožluta a dohněda. A teď právě vybíráme tapetu na ze´d. Samozřejmě dožluta a dohněda. Proto mám už v hlavě několik obrazů s podzimem, žloutnoucími stromy. To bude to pravé! Jaga.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.